Жетісу облысы Алакөл көлінің жағалауында казино, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақтардың шекараларын айқындау туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2026 жылғы 30 маусымдағы № 176 қаулысы
"Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 1-тармағына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алакөл ауданы Ақши ауылы жағынан Алакөл көлінің жағалауында казиноларды, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақтардың шекаралары айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б.Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің
2026 жылғы 30 маусымдағы
№ 176 қаулысына
қосымша
Жетісу облысы Алакөл ауданы Ақши ауылы жағынан Алакөл көлінің жағалауында казино, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақтың шекарасы

Об определении границ территорий для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов) на побережье озера Алаколь области Жетісу
Постановление акимата области Жетісу от 30 июня 2026 года № 176
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об игорном бизнесе", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить границы территорий для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов), расположенных на побережье озера Алаколь со стороны села Акши Алакольского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б.Исабаев
Приложение
к постановлению акимата
области Жетісу
от 30 июня 2026 года
Границы территорий для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов), расположенных на побережье озера Алаколь со стороны села Акши Алакольского района области Жетісу