Жаңаарқа ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Жаңаарқа ауданының арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2026 жылғы 19 қаңтардағы № 04/03 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 19-бабының 9) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 18-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 22 маусымдағы №230 бұйрығымен бекітілген Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін ұйымдар қызметтінің қағидаларының 2-1-тармағына сәйкес, және Ұлытау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының басшысы Қ.Саттыбаевтың 2026 жылғы 8 қаңтардағы хатын негізге ала отырып, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Жаңаарқа ауданының арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі -Орталық) құрылсын.
2. Орталықтың уәкілетті органы "Жаңаарқа ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі болып белгіленсін.
3. "Жаңаарқа ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) заңнамада белгіленген тәртіппен Орталықтың мемлекеттік тіркелуін әділет органдарында қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңаарқа ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
Жаңаарқа ауданының әкімі Қ.Ш.Қожықаев
Жаңаарқа ауданының әкімдігінің
2026 жылғы "19 " қантардағы
№ 04/03 қаулысына қосымша
2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін ұйымның атауы
Үлгісі
Жағдай
Айына 1 көрсетілетін қызметтерді алушыға тариф (теңгемен)
Күніне 1 көрсетілетін қызметтерді алушыға тариф (теңгемен)
1
"Жаңаарқа ауданының үйде арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы
үйде қызмет көрсету
Жалғыз басты қарт адамдар мен мүгедектігі бар азаматтар

О создании коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг в условиях на дому Жанааркинского района" отдел занятости и социальных программ Жанааркинского района
Постановление акимата Жанааркинского района области Ұлытау от 19 января 2026 года № 04/03
В соответствии с подпунктом 9) статьи 19 Социального Кодекса Республики Казахстан, статьей 18 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", пунктом 2-1 Правил деятельности организаций, оказывающих специальные социальные услуги, утвержденных приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 июня 2023 года № 230, и на оснований письма руководителя управления координации занятости и социальных программ области Ұлытау К.Саттыбаева от 8 января 2026 года, акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг в условиях на дому Жанааркинского района" отдел занятости и социальных программ Жанааркинского района (далее - Центр).
2. Определить уполномоченным органом Центра государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жанааркинского района".
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жанааркинского района":
1) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию Центра в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанааркинского района.
Аким Жанааркинского района К.Ш.Кожукаев
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от "19 " января 2026года
№ 04/03
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Наименование организации, оказывающей специальные социальные услуги
Подтип
Состояние
Тариф на 1 получателя услуг в месяц (в тенге)
Тариф на 1 получателя услуг в день (в тенге)
1
Центр оказания специальных социальных услуг на дому Жанааркинского района
Надомное обслуживание
Одиноко престарелые и лица с инвалидностью

83947,68
3997,51
психоневрологиялық ауруы бар балалар
18 жастан асқан психоневрологиялық ауруы бар азаматтар
тірек-қимыл аппараты бұзылған мүгедектігі бар балалар

83947,68
3997,51
Дети с психоневрологическими патологиями
Лица ставрше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями
Дети с нарушением опорно -двигательного аппарата