Сәтбаев қаласында стационарлық емес сауда объектілері үшін орындар бекіту туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 9 шілдедегі № 34/01 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" және "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, сауда қызметін реттеу мақсатында Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласында бөлшек сауданы жүзеге асыру үшін стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласы әкімінің м.а А.Сыздыманов
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2026 жылғы ___шілдедегі № _____
қаулысына
қосымша
Сәтбаев қаласында бөлшек сауданы жүзеге асыру үшін стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы, шаршы метрі
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1.
Тәуелсіздік даңғылы, №1 тұрғын үйдің аумағында
2х5
5 жыл
Азық-түлік тауарлар
"Кооператор" дүкені, Даулет" дүкені, "Таға" дүкені, "Атамекен" дүкені
2.
Гурбы көшесі, № 97 тұрғын үйдің аумағында
2х5
5 жыл
Азық-түлік тауарлар
жоқ
20х3
5 жыл
Азық-түлік емес тауарлар, ауыл шаруашылығы өнімі
3.
Сәтбаев даңғылы, № 98 тұрғын үйдің аумағында
2х5
5 жыл
Азық-түлік тауарлар
"Универсам" дүкені, "Мирас" дүкені
4.
Тәуелсіздік даңғылы, № 51 тұрғын үйдің аумағында
2х3
5 жыл
Азық-түлік тауарлар
жоқ
5.
Абай көшесі, № 53 тұрғын үйдің аумағында
2х5
5 жыл
Азық-түлік тауарлар
"Азық түлік" дүкені
6.
Сәтбаев даңғылы, №126 тұрғын үйдің аумағында
2х5
5 жыл
Азық-түлік тауарлар
"Сары Арқа" базары, "Самади" супермаркеті
7.
Гурбы көшесі, № 90 тұрғын үйдің аумағында
2х5
5 жыл
Азық-түлік тауарлар
"Алма Ата" дүкені
8.
Ерден көшесі, №101 тұрғын үйдің аумағында
2х5
5 жыл
Азық-түлік тауарлар
"Ерасыл" дүкені, "Продукты" дүкені
9.
Абай көшесі, № 75 тұрғын үйдің аумағында
9х3
5 жыл
Азық-түлік емес тауарлар, ауыл шаруашылығы өнімі
"Азык түлік" дүкені
10.
Тәуелсіздік даңғылы, № 34 тұрғын үйдің аумағында
9х3
5 жыл
Азық-түлік емес тауарлар, ауыл шаруашылығы өнімі
"Алма Ата" дүкені
11.
Ұлытау көшесі 85, "Светофор" сауда-көрме кешені аумағында

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Сатпаев"
Постановление акимата города Сатпаев области Ұлытау от 9 июля 2026 года № 34/01
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О регулировании торговой деятельности" в целях регулирования торговой деятельности акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов для осуществления розничной торговли в городе Сатпаев согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
и.о акима города Сатпаев А.Сыздыманов
Приложение к постановлению
акимата города Сатпаев
от ___ июля 2026 года № _______
Места размещения нестационарных торговых объектов для осуществления розничной торговли в городе Сатпаев
Месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания).
1.
проспект Независимости, в районе жилого дома №1
2х5
5 лет
Продовольственные товары
Магазин "Кооператор", магазин "Даулет", магазин "Таға", магазин "Атамекен"
2.
улица Гурбы, в районе жилого дома №97
2х5
5 лет
Продовольственные товары
отсутствует
20х3
5 лет
Непродовольственные товары, сельскохозяйственная продукция
3.
проспект Сатпаева, в районе жилого дома №98
2х5
5 лет
Продовольственные товары
Магазин "Универсам", магазин "Мирас"
4.
проспект Независимости, в районе жилого дома № 51
2х3
5 лет
Продовольственные товары
отсутствует
5.
улица Абая, в районе жилого дома №53
2х5
5 лет
Продовольственные товары
Магазин "Азық түлік"
6.
проспект Сатпаева, в районе жилого дома № 126
2х5
5 лет
Продовольственные товары
Рынок "Сары Арка", супермаркет "Самади"
7.
улица Гурбы, в районе жилого дома №90
2х5
5 лет
Продовольственные товары
Магазин "Алма Ата"
8.
улица Ердена, в районе жилого дома №101
2х5
5 лет
Продовольственные товары
Магазин "Ерасыл", магазин "Продукты"
9.
улица Абая, в районе жилого дома №75
9х3
5 лет
Непродовольственные товары, сельскохозяйственная продукция
Магазин "Азык түлік"
10.
проспект Независимости, в районе жилого дома № 34
9х3
5 лет
Непродовольственные товары, сельскохозяйственная продукция
Магазин "Алма Ата"
11.
улица Улытауская 85, в районе торгово-выставочного комплекса "Светофор"

57х16
5 жыл
Азық-түлік тауарлар, ауыл шаруашылығы өнімі
"Светофор" сауда-көрме кешені
12.
Сәтбаев даңғылы, № 143/5 тұрғын үйдің аумағында
2х5
5 жыл
Азық-түлік тауарлар
жоқ
13.
Абай көшесі, № 50 тұрғын үйдің аумағында
2х6
5 жыл
Азық-түлік тауарлар, ауыл шаруашылығы өнімі
"Кристина" дүкені
Бағытының схемасы
1.Тәуелсіздік даңғылы, №1 тұрғын үйдің аумағында
2. Гурбы көшесі, № 97 тұрғын үйдің аумағында
3. Сәтбаев даңғылы, № 98 тұрғын үйдің аумағында
4. Тәуелсіздік даңғылы, № 51 тұрғын үйдің аумағында
5. Абай көшесі, № 53 тұрғын үйдің аумағында
6. Сәтбаев даңғылы, №126 тұрғын үйдің аумағында
7. Гурбы көшесі, № 90 тұрғын үйдің аумағында
8. Ерден көшесі, №101 тұрғын үйдің аумағында
9. Абай көшесі, № 75 тұрғын үйдің аумағында
10. Тәуелсіздік даңғылы, № 34 тұрғын үйдің аумағында
11. Ұлытау көшесі 85, "Светофор" сауда-көрме кешені аумағында
12. Сәтбаев даңғылы, № 143/5 тұрғын үйдің аумағында
13. Абай көшесі, № 50 тұрғын үйдің аумағында

57х16
5 лет
Продовольственные товары, сельскохозяйственная продукция
Торгово-выставочный комплекс "Светофор"
12.
пр.Сатпаева в районе жилого дома №143/5
2х5
5 лет
Продовольственные товары
отсутствует
13.
улица Абая, в районе жилого дома №50
2х6
5 лет
Продовольственные товары, сельскохозяйственная продукция
Магазин "Кристина"
Схема маршрута
1. проспект Независимости, в районе жилого дома №1
2. улица Гурбы, в районе жилого дома №97
3. проспект Сатпаева, в районе жилого дома №98
4. проспект Независимости, в районе жилого дома № 51
5. улица Абая, в районе жилого дома №53
6. проспект Сатпаева, в районе жилого дома № 126
7. улица Гурбы, в районе жилого дома №90
8. улица Ердена, в районе жилого дома №101
9. улица Абая, в районе жилого дома №75
10. проспект Независимости, в районе жилого дома № 34
11. улица Улытауская 85, в районе торгово-выставочного комплекса "Светофор"
12. пр.Сатпаева, в районе жилого дома №143/5
13. улица Абая, в районе жилого дома №50