Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Ұлытау облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Діндерді зерттеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жүз пайыз мөлшерінде ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2026 жылғы 17 шiлдедегi № 36/334 шешімі
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне, Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау облысының жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртібі мен шарттарына сәйкес жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Ұлытау облысы дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Діндерді зерттеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жүз пайыз мөлшерінде ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов

Об установлении стимулирующих надбавок в размере ста процентов к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центр изучения религий" государственного учреждения "Управление по делам религий области Ұлытау финансируемых из местного бюджета
Решение маслихата области Ұлытау от 17 июля 2026 года № 36/334
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан, Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки в размере ста процентов к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центр изучения религий" государственного учреждения "Управление по делам религий области Ұлытау", финансируемых из местного бюджета, в порядке и условиях определяемым местным исполнительным органом области Ұлытау .
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов