Жамбыл облысы Шу ауданы бойынша 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 мамырдағы № 56-4 шешімі
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-3-бабының 1-тармағына, "Кондоминиум объектісін басқаруға арналған шығыстардың жылдық сметасын есептеу әдістемесін, сондай-ақ кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 166 бұйрығына сәйкес, Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшері айына бір шаршы метр үшін 0,0083 АЕК мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Абенов

Об утверждении минимального размера взносов на управление объектом кондоминиума на 2026 год по Шускому району Жамбылской области
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 18 мая 2026 года № 56-4
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и на основании приказа и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 166 "Об утверждении Методики расчета годовой сметы расходов на управление объектом кондоминиума, а также методики расчета минимального размера взносов на управление объектом кондоминиума", маслихат Шуского района Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума на 2026 год, в размере 0,0083 МРП за один квадратный метр в месяц.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ж. Абенов