Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі Қызылшаруа ауылында орналасқан № 3 мектепке объектiлiк табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімінің 2026 жылғы 22 ақпандағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарын, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушы 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына сәйкес және Т.Рысқұлов аудандық төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі кезектен тыс комиссия отырысының 2026 жылғы 22 ақпандағы № 2 хаттамасы негізінде, Т.Рысқұлов ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі Қызылшаруа ауылында орналасқан №3 мектепке объектiлiк табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды өткізуге төтенше жағдайды жою басшысы болып Т.Рысқұлов ауданы әкімінің орынбасары Құралбаев Ернар Сәбитбекұлы тағайындалсын.
3. "Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімінің аппараты" КММ заңда белгіленген тәртіппен осы шешімнің ресми жариялануын және әкімдіктің ресми интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Аудан әкімі Е. Есіркепов
Келісілді:
Е.Еспенов ______________
Е.Құралбаев ____________
Б.Тұрсынбек ___________
Б.Нұрғалиев ____________
С.Нүрпейсов ____________
Д.Оразбайқызы _________
Ұ.Имашев ___________

Об объявлении объектового чрезвычайного положения в школе № 3 села Кызылшаруа Акбулакского сельского округа района Т. Рыскулова Жамбылской области
Решение акима района Т. Рыскулова Жамбылской области от 22 февраля 2026 года № 1
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О гражданской защите", Приказом "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 и на основании протокола заседания Чрезвычайной комиссии по предотвращению и ликвидации чрезвычайных ситуаций района Т.Рыскулова от 22 февраля 2026 г. № 2, аким района Т.Рыскулова ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Объявить объектовое чрезвычайное положение в школе №3 села Кызылшаруа Акбулакского сельского округа района Т.Рыскулова Жамбылской области.
2. Назначить заместителя акима района Т.Рыскулова Куралбаева Ернара Сабитбековича руководителем оперативного реагирования для проведения мероприятий по ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера.
3. КГУ "Аппарат акима района Т.Рыскулова Жамбылской области" обеспечить официальное опубликование настоящего решения и его размещение на официальном интернет-ресурсе акимата в порядке, установленном законом.
4. Оставляю за собой право контролировать выполнение настоящего решения.
Аким района Е. Есиркепов
Согласовано:
Е.Еспенов ______________
Е.Құралбаев ______________
Б.Тұрсынбек ___________
Б.Нұрғалиев ____________
С.Нүрпейсов ____________
Д.Оразбайқызы _________
Ұ.Имашев ___________