Қордай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 16 шілдедегі № 309 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28 бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қордай ауданының сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Қордай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 13 ақпандағы № 65 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5151 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауданының әкімі Б. Болатбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қордай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "16" шілдедегі
№ 309 қаулысына қосымша
Ауылдық округ атауы және Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Алға ауылдық округі, Алға ауылы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Кордайского района
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 16 июля 2026 года № 309
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Кордайской избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Кордайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кордайсого района Жамбылской области от 13 февраля 2024 года № 65 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5151).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кордайского района Б. Болатбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Кордайская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
от "16" июля 2026 года № 309
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Кордайского района
Наименование сельского округа и наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
Алгинский сельский округ, село Алга

Алға ауылы, Желеу Алдабергенов көшесі №64, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "№34 Мамбет Смағұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
2
Алға ауылдық округі, Көгадыр ауылы
Көгадыр ауылы, М.Смағұлов көшесі 44, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Қордай аудандық орталық ауруханасы" шауашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
3
Алға ауылық округі, Мұзбел ауылы
Мұзбел ауылы, Асу көшесі 18, тұрғын үйдің алдындағы ақпараттық тақта
4
Ауқатты ауылдық округі, Ауқатты ауылы
Ауқатты ауылы, Наурыз № 2 А тұйық көшесі, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Ауқатты ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы ақпараттық тақта
5
Ауқатты ауылдық округі, Ауқатты ауылы
Ауқатты ауылы, Абай көшесі 25, "Аружан" дүкенінің алдындағы ақпараттық тақта
6
Ауқатты ауылдық округі, Қызылсай ауылы
Қызылсай ауылы, Амангелді көшесі 36, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
7
Ауқатты ауылдық округі, Бәйтерек ауылы
Бәйтерек ауылы, Абай көшесі 8 "а", "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Жұбан Молдағалиев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
8
Бетқайнар ауылдық округі, Бетқайнар ауылы
Бетқайнар ауылы, Қазақстан көшесі №69 А, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бетқайнар ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
9
Бетқайнар ауылдық округі, Бетқайнар ауылы
Бетқайнар ауылы, Жеңіс көшесі № 110, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданы білім бөлімінің Ыбырай Алтынсарин атындағы №27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
10
Бетқайнар ауылдық округі, Соғанды ауылы
Соғанды ауылы, Х.Мәмбетәлі көшесі 44, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің М.Мақатаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
11
Жамбыл ауылдық округі, Жамбыл ауылы
Жамбыл ауылы, Көгершін көшесі №11 Б, "Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі және тарихи-өлкетану музейі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жамбыл ауылдық мәдениет үйі мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
12
Жамбыл ауылдық округі, Жаңатұрмыс ауылы
Жаңатұрмыс ауылы, Т.Рысқұлов көшесі 2, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
13
Қасық ауылдық округі, Әлжан ана ауылы

Село Алга, улица Желеу Алдабергенова №64, информационная доска перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 34 имени Мамбета Смагулова" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
2
Алгинский сельский округ, село Когадыр
Село Когадыр, улица М. Смагулова 44, информационная доска перед зданием Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кордайская центральная районная больница Управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
3
Алгинский сельский округ, село Музбел
Село Музбел, улица Асу 18, информационная доска перед жилым домом
4
Аухатинский сельский округ, село Аухатты
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Аухаттинский сельский дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области", село Аухатты, тупик Наурыз, 2А.
5
Аухатинский сельский округ, село Аухатты
Информационная доска, расположенная перед магазином "Аружан", село Аухатты, улица Абая, 25
6
Аухаттинский сельский округ, село Кызылсай
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10 отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области" село Кызылсай, улица Амангельды, 36.
7
Аухаттинский сельский округ, село Байтерек
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Жубана Молдагалиева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Байтерек, улица Абая, 8 "а"
8
Беткайнарский сельский округ, село Беткайнар
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Беткайнарский сельский дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области", село Беткайнар, улица Казахстан, №69А.
9
Беткайнарский сельский округ, село Беткайнар
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №27 имени Ыбырая Алтынсарина отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Беткайнар, улица Жеңіс, №110
10
Беткайнарский сельский округ, село Соганды
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Мақатаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Соганды, улица Х. Мәмбетәлі, 44
11
Жамбылский сельский округ, село Жамбыл
Информационная доска, расположенная перед зданием учреждения "Жамбылский сельский дом культуры" государственного казенного предприятия "Районный дом культуры и историко-краеведческий музей отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района", село Жамбыл, улица Көгершін, №11Б
12
Жамбылский сельский округ, село Жанатурмыс
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Жамбылской области Кордайского района", село Жанатурмыс, улица Т. Рыскулова, 2
13
Касыкский сельский округ, село Әлжан ана

Әлжан ана ауылы, Қ.Абдуллина көшесі №22, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №23 Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
14
Қасық ауылдық округі, Әлжан ана ауылы
Әлжан ана ауылы, Домалақ ана көшесі 34, "Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі және тарихи-өлкетану музейі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Әлжан ана ауылдық мәдениет үйі мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
15
Қақпатас ауылдық округі, Қақпатас ауылы
Қақпатас ауылы, Сапарбай Мейрман көшесі №40, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Мұстафа Шоқай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
16
Қақпатас ауылдық округі, Беріктас ауылы
Беріктас ауылы, Тұрар Сақалова көшесі 5, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №28 Шоқан Уалиханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
17
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы

Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №23 имени Турара Рыскулова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Әлжан ана, улица К. Абдуллиной, №22
14
Касыкский сельский округ, село Әлжан ана
Информационная доска, расположенная перед зданием "Сельский дом культуры села Альжан ана государственного коммунального казҰнного предприятия "Районный дом культуры и историко-краеведческий музей отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района", село Әлжан ана, улица Домалақ ана, 34
15
Какпатасский сельский округ, село Какпатас
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мустафы Шокая" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Какпатас, улица Сапарбай Мейрман, №40
16
Какпатасский сельский округ, село Бериктас
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №28 имени Шокана Уалиханова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Бериктас, улица Турара Сакалова, 5
17
Карасуский сельский округ, село Карасу

Қарасу ауылы, Бастау көшесі, №14 А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №7 Александр Пушкин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
18
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы
Қарасу ауылы, Нұрлы жол көшесі 203, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
19
Қарасу ауылдық округі, Өтеген ауылы
Өтеген ауылы, Абай көшесі 80, "Өтеген ауылының ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
20
Қарасай ауылдық округі, Қарасай ауылы
Қарасай ауылы, Ж.Сұраубаев көшесі, №96, "Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі және тарихи-өлкетану музейі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қарасай батыр ауылдық мәдениет үйі мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
21
Қарасай ауылдық округі, Еңбек ауылы
Еңбек ауылы, Кәумен батыр көшесі, №20, "Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі және тарихи-өлкетану музейі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Еңбек ауылдық клубы мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
22
Қаракемер ауылдық округі, Қаракемер ауылы

Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №7 имени Александра Пушкина отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Карасу, улица Бастау, №14А
18
Карасуский сельский округ, село Карасу
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Карасуского сельского округа Жамбылской области Кордайского района", село Карасу, улица Нұрлы жол, 203
19
Карасуский сельский округ, село Отеген
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Сельский клуб села Отеген", село Отеген, улица Абая, 80
20
Карасайский сельский округ, село Карасай
Информационная доска, расположенная перед зданием учреждения "Қарасайский сельский дом культуры" государственного казенного предприятия "Районный дом культуры и историко-краеведческий музей отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района", село Карасай, улица Ж. Сураубаева, №96
21
Карасайский сельский округ, село Еңбек
Информационная доска, расположенная перед зданием учреждения "Еңбекский сельский клуб" государственного казенного предприятия "Районный дом культуры и историко-краеведческий музей отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района", село Еңбек, улица Кәумен батыр, №20
22
Каракемерский сельский округ, село Каракемер

Қаракемер ауылы, Қ.Молдасейіт көшесі 22, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
23
Қаракемер ауылдық округі, Керу ауылы
Керу ауылы, Ж.Тленов көшесі 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Балауса балалар сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
24
Кенен ауылдық округі, Кенен ауылы
.Әзербаев көшесі 24, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық Мәдениет Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
25
Қордай ауылдық округі, Қордай ауылы
Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі № 108, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендігі мемлекеттік инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта

Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №54 отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Каракемер, улица К. Молдасейит, 22
23
Каракемерский сельский округ, село Керу
Информационная доска, расположенная перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Детский оздоровительный лагерь "Балауса" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Керу, улица Ж. Тленова, 1
24
Кененский сельский округ, село Кенен
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области", улица К. Азербаева, 24
25
Кордайский сельский округ, село Кордай
Информационная доска, расположенная перед зданием государственного учреждения "Государственная инспекция в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", село Кордай, улица Жибек жолы, №108

Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі №300, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Балжан Бөлтірікова атындағы № 4 мектеп – лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
Қордай ауылы, Өтеген көшесі №58, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №2 Михаил Ломоносов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі 393 Б, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Мұхаммед Хайдар Дулати атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
Қордай ауылы, Панфилов көшесі №44, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Шерхан Мұртаза атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
Орталық көшесі № 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Қаныш Сәтбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
Қордай ауылы, Надырбай Әйтеков көшесі №8, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы №3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі № 201, "Қордай ауданы әкімінің мәдениет және тілдер дамыту бөлімінің "Қордай аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
Қордай ауылы, Д.Қонаев көшесі № 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Дінмұхамед Қонаев атындағы №1 мектеп -гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдыендағы ақпараттық тақта

Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №4 имени Балжан Бөлтриковой отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Кордай, улица Жибек жолы, №300
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №2 имени Михаила Ломоносова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Кордай, улица Отеген, №58
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мухаммеда Хайдара Дулати отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Кордай, улица Жибек жолы, 393Б
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Шерхана Муртазы отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Кордай, улица Панфилова, №44
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Каныша Сатпаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", улица Орталық, №2
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №3 имени Абая Кунанбаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Кордай, улица Надырбай Айтекова, №8
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Кордайский районный Дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района", село Кордай, улица Жибек жолы, №201
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №1 имени Динмухамеда Кунаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Кордай, улица Д. Кунаева, №1

Қордай ауылы, Байзаков көшесі № 23А,"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №51 А.Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі № 108, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендігі мемлекеттік инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
26
Масаншы ауылыдық округі, Масаншы ауылы
Масаншы ауылы, Мәңгілік Ел көшесі, №17, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Жүсіпбек Аймауытов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
Масаншы ауылы, Сарыарқа көшесі 14, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Масанчи ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта

Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №51 имени А. Байтурсынова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Кордай, улица Байзакова, №23А
Информационная доска, расположенная перед зданием государственного учреждения "Государственная инспекция в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", село Кордай, улица Жибек жолы, №108
26
Масанчинский сельский округ, село Масанчи
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жусупбека Аймауытова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Масанчи, улица Мәңгілік Ел, №17
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Масанчинского сельского округа Жамбылской области Кордайского района", село Масанчи, улица Сарыарка, 14

Масаншы ауылы, Мәңгілік Ел көшесі 50, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №50 Әл-Фараби атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
Масаншы ауылы, Хива көшесі №15, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №13 Мыржақып Дулатұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
27
Масаншы ауылыдық округі, Күнбатыс-1 ауылы

Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №50 имени Аль-Фараби отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Масанчи, улица Мәңгілік Ел, 50
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №13 имени Миржакыпа Дулатова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Масанчи, улица Хива, №15
27
Масанчинский сельский округ, село Күнбатыс-1

Күнбатыс-1 ауылы, Жіңішке көшесі 11, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №11 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
28
Масаншы ауылыдық округі, Күнбатыс-2 ауылы
Күнбатыс-2 ауылы, Шығыс көшесі 8 "а", "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №11 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
29
Ноғайбай ауылдық округі, Ноғайбай ауылы
Ноғайбай ауылы, Б.Момышұлы көшесі 28, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
30
Ноғайбай ауылдық округі, Сарыбастау ауылы
Сарыбастау ауылы, Белес көшесі № 30 А Дәрігерлік тірек мекемісінің алдында ақпараттық тақта
31
Ноғайбай ауылдық округі, Шарбақты ауылы
Шарбақты ауылы, Ноғайбай би көшесі 30, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №36 Нығмет Сауранбаев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
32
Отар ауылдық округі, Отар ауылы
Отар ауылы, Самал көшесі 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №41 Кенен Әзірбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
33
Отар ауылдық округі, Отар ауылы
Отар ауылы, Қуаныш Жекенов көшесі 19, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Отар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
34
Отар ауылдық округі, Отар ауылы
Отар ауылы, Атамқұлов көшесі 7 "а", "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
35
Отар ауылдық округі, Отар ауылы
Отар ауылы, Заңғар көшесі № 8Б, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Бауыржан Момышұлы атындағы № 43 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
36
Отар ауылдық округі, Гвардейск қалашығы
"Супермаркет" дүкеннің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
37
Отар ауылдық округі, Бел ауылы

Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа №11 отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Күнбатыс-1, улица Жіңішке, 11
28
Масанчинский сельский округ, село Күнбатыс-2
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная школа №11 отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Күнбатыс-2, улица Шығыс, 8 "а"
29
Ногайбайский сельский округ, село Ногайбай
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Ногайбайского сельского округа Кордайского района Жамбылской области", село Ногайбай, улица Б. Момышулы, 28
30
Ногайбайский сельский округ, село Сарыбастау
Информационная доска, расположенная перед зданием фельдшерского пункта, село Сарыбастау, улица Белес, №30А
31
Ногайбайский сельский округ, село Шарбақты
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная школа №36 имени Ныгмета Сауранбаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Шарбакты, улица Ногайбай би, 30
32
Отарский сельский округ, село Отар
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №41 имени Кенена Азербаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Отар, улица Самал, 2
33
Отарский сельский округ, село Отар
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Отарского сельского округа Кордайского района Жамбылской области", село Отар, улица Куаныша Жекенова, 19
34
Отарский сельский округ, село Отар
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области, село Отар, улица Атамкулова, 7 "а"
35
Отарский сельский округ, село Отар
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №43 имени Бауыржана Момышулы отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Отар, улица Зангар, № 8Б
36
Отарский сельский округ, военный городок Гвардейский
Информационная доска, расположенная перед зданием магазина "Супермаркет"
37
Отарский сельский округ, село Бел

Бел ауылы, Тәуелсіздік көшесі 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің № 49 Оралхан Бөкей атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
38
Отар ауылдық округі, Аңырахай ауылы
Аңырахай ауылы, Желтөбе көшесі 25/1, тұрғын үйдің алдындағы ақпараттық тақта
39
Сарыбұлақ ауылдық округі, Сарыбұлақ ауылы
Сарыбұлақ ауылы, Тайчибеков көшесі 5, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
40
Сарыбұлақ ауылдық округі, Сарыбұлақ ауылы
Сарыбұлақ ауылы, Гагарин көшесі №14, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Қайрат Рысқұлбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
41
Сарыбұлақ ауылдық округі, Қайнар ауылы
Қайнар ауылы, Мектеп көшесі № 1 А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Владимир Маяков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының
42
Степной ауылдық округі, Степной ауылы
Степной ауылы, Білім көшесі 17, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
43
Степной ауылдық округі, Арал ауылы
Арал ауылы, Бабакчиев көшесі 40 "а", "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Санжар Асфендияров атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
44
Степной ауылдық округі, Қалғұты ауылы

Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная школа №49 имени Оралхана Бокея отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Бел, улица Тауелсиздик, 1
38
Отарский сельский округ, село Анырахай
Информационная доска, расположенная перед жилым домом по адресу село Анырахай, улица Желтобе, 25/1
39
Сарыбулакский сельский округ, село Сарыбулак
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области, село Сарыбулак, улица Тайчибекова, 5
40
Сарыбулакский сельский округ, село Сарыбулак
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Кайрата Рыскулбекова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Сарыбулак, улица Гагарина, №14
41
Сарыбулакский сельский округ, село Кайнар
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Владимира Маяковского отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Кайнар, улица Мектеп, № 1 А
42
Степновский сельский округ, село Степное
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мухтара Ауэзова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Степное, улица Билим, 17
43
Степновский сельский округ, село Степное
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Санжара Асфендиярова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Арал, улица Бабакчиева, 40 "а"
44
Степновский сельский округ, село Калгуты

Қалғұты ауылы, Оңтүстік көшесі 31 "а", "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №52 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
45
Сортөбе ауылдық округі, Сортөбе ауылы
Сортөбе ауылы, Баласағұн көшесі, №71 "А", "Жамбыл облысы білім басқармасының Қордай ауданы бойынша білім бөлімінің Мәншүк Мәметова атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
Сортөбе ауылы, Алтын Орда көшесі 159 "б", "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
Сортөбе ауылы, Баласағұн көшесі 49 "А", "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Алия Молдағұлова атындағыорта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта

Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №52 отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Калгуты, улица Онтустик, 31 "а"
45
Сортобинский сельский округ, село Сортобе
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Маншук Маметовой отдела образования по Кордайскому району управления образования Жамбылской области", село Сортобе, улица Баласагун, №71 "А"
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области, село Сортобе, улица Алтын Орда, 159 "б"
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Алии Молдагуловой отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Сортобе, улица Баласагун, 49 "А"

Сортөбе ауылы, Дунларов көшесі 9, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Сұлтанмахмұт Торайғыров атындағы №48 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
46
Сортөбе ауылдық округі, Бұлар батыр ауылы ауылы
Бұлар батыр ауылы, Өркениет көшесі 29 "б", "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Қордай аудандық орталық ауруханасы" шауашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
47
Сұлутөр ауылдық округі, Сұлутөр ауылы
Сұлутөр ауылы, Жамбыл көшесі 52, тұрғын үйдің алдындағы ақпараттық тақта
48
Сұлутөр ауылдық округі, Көктөбе ауылы

Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №48 имени Султанмахмута Торайгырова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Сортобе, улица Дунларова, 9
46
Сортобинский сельский округ, село Булар батыр
Информационная доска, расположенная перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кордайская районная центральная больница"
47
Сулуторский сельский округ, село Сулутор
Информационная доска, расположенная перед жилым домом по адресу село Сулутор, улица Жамбыла, 52
48
Сулуторский сельский округ, село Коктобе

Көктөбе ауылы, Мектеп көшесі 10 "б", "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №40 Смағұл Садуақасұлы атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
49
Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі, Үлкен-Сұлутөр ауылы
Үлкен-Сұлутөр ауылы, Жібек Жолы көшесі 6 "а", "Жамбыл облысы Қордай ауданы Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
50
Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі, Үлкен-Сұлутөр ауылы
Үлкен-Сұлутөр ауылы, Жылыбаев көшесі №5, "Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі және тарихи-өлкетану музейі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Үлкен-Сұлутөр ауылдық мәдениет үйі мекемесінің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта

Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная школа №40 имени Смагула Садуакасулы отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области", село Коктобе, улица Мектеп, 10 "б"
49
Улкен-Сулуторский сельский округ, село Улкен-Сулутор
Информационная доска, расположенная перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Улкен-Сулуторского сельского округа Кордайского района Жамбылской области", село Улкен-Сулутор, улица Жибек Жолы, 6 "а"
50
Улкен-Сулуторский сельский округ, село Улкен-Сулутор
Информационная доска, расположенная перед зданием Улкен-Сулуторского сельского Дома культуры государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры и историко-краеведческий музей отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района", село Улкен-Сулутор, улица Жылыбаева, №5