2026 жылға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 128 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер - Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде №32987 болып тіркелген) сәйкес Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Байзақ ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес жұмыс күні ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Байзақ ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Қасымовқа жүктелсін.
Байзақ ауданының әкімі О. Баққараев
Байзақ ауданы әкімдігінің

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 27 апреля 2026 года № 128
В соответствии с Социальным Кодексом Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании приказа Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрировано в реестре нормативно-правовых актов №3297), акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год, согласно приложению к настоящему Постановлению;
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Байзакского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направить копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Жамбылской области на официальное опубликование и включение в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) разместить настоящее постановление на интернет-ресурсе акимата Байзакского района после его официального опубликования;
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти дней со дня его первого официального опубликования и применяться к правовым отношениям возникающим с 1 января 2026 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Байзакского района Касымова Р.
Аким Байзакского района О. Баккараев
Приложение к постановлению
акимата Байзакского района

2026 жылғы 27 сәуірдегі №128
қаулысына қосымша
2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтері
Арнаулы әлеуметтік қызметтер
көрсететін мекеменіңа атауы
Қызмет түрлері
Бір қызмет алушыға шаққандағы айлық тариф (теңгемен)
Бір қызмет алушыға шаққандағы күндік тариф (теңгемен)
1.
"Байзақ ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Үйде күтім көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" КММ
Үй жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер
көрсету

от 27 апреля 2026 года № 128
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Наименование учреждения, оказывающие специальные социальные услуги
Виды услуг
Тариф на одного получателя услуг в месяц (в тенге)
Тариф на одного получателя услуг в день (в тенге)
1.
КГУ "Центр оказания специальных социальных услуг в условиях ухода на дому" отдела занятости и социальных программ акимата Байзакского района"
специальные социальные услуги в условиях ухода на дому