Жамбыл облыстық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 29-3 "2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2026 жылғы 1 сәуірдегі № 32-4 шешімі
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы №29-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жамбыл облысының 2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджеті осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 650 393 723 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 155 691 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 794 838 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 000 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 8 472 237 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 596 964 957 мың теңге;
2) шығындар – 651 960 854 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 2 614 245 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 28 438 480 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31 052 725 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2025 года № 29-3 "Об областном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Жамбылской области от 1 апреля 2026 года № 32-4
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2026-2028 годы" от 12 декабря 2025 года №29-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить областной бюджет Жамбылской области на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 650 393 723 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 155 691 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 794 838 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 000 тысяч тенге;
специальные поступления – 8 472 237 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 596 960 957 тысяч тенге;
2) затраты – 651 960 854 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 2 614 245 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28 438 480 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 052 725 тысяч тенге;
4) cальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

960 237
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 853 382
031
Жергілікті атқарушы органдар төлейтін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға мемлекеттің жарналарына әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына берілетін трансферттер
2 853 382
271
Облыстың құрылыс басқармасы
520 417
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
520 417
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 782 973
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 782 973
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
625 818
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
625 818
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
105 726
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
105 726
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 045 237
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
281 941
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
354 997
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
40 199
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
206 000
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
88 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 853 364
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
220 736
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
25 770 199
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
10 637 905
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 055 459
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
3 118 001
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
3 016 196
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

960 237
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 853 382
031
Трансферты в фонд социального медицинского страхования на взносы государства на обязательное социальное медицинское страхование, уплачиваемые местными исполнительными органами
2 853 382
271
Управление строительства области
520 417
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
520 417
253
Управление здравоохранения области
2 782 973
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 782 973
253
Управление здравоохранения области
625 818
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
625 818
253
Управление здравоохранения области
105 726
029
Областные базы специального медицинского снабжения
105 726
253
Управление здравоохранения области
7 045 237
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
281 941
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
354 997
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
40 199
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
206 000
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
88 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 853 364
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
220 736
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
25 770 199
256
Управление координации занятости и социальных программ области
10 637 905
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 055 459
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
3 118 001
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
3 016 196
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

611 150
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
1 724 655
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
12 444
076
Әлеуметтік қорғау саласында жартылай стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
100 000
261
Облыстың білім басқармасы
1 003 413
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
722 663
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
213 042
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
67 708
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
10 469 536
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
10 469 536
261
Облыстың білім басқармасы
1 517
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 517
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 633 828
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
245 362
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
183 000
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
479 368
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
155 767
066
Сенім білдірілген агентке жастардың кәсіпкерлік бастамасына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
34 662
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
65 000
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 470 669
747
Облыстың ақпарат және қоғамдық даму басқармасы
24 000
077
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
24 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
28 783 698
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
50 000
054
Жеке тұрғын үй қорынан алынған тұрғынжай үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдер
50 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
28 733 698
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

611 150
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
1 724 655
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
12 444
076
Предоставление специальных социальных услуг в условиях полустационара в области социальной защиты
100 000
261
Управление образования области
1 003 413
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
722 663
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
213 042
201
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
67 708
256
Управление координации занятости и социальных программ области
10 469 536
068
Программа занятости
10 469 536
261
Управление образования области
1 517
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 517
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 633 828
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
245 362
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
183 000
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
479 368
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
155 767
066
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи
34 662
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
65 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 470 669
747
Управление информации и общественного развития области
24 000
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
24 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
28 783 698
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
50 000
054
Выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
50 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
28 733 698
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

403 877
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
110 758
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 119
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 088
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
6 228 385
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 500 000
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 500 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 728 385
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
4 728 385
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
52 395 061
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
26 355 199
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
788 058
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
410 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 139
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
33 526
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
2 686 000
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
200 000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
84 374
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 507
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
40 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
40 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 500 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
7 000 000
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
30 973
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 790 622
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
5 000 000
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

403 877
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
110 758
005
Капитальные расходы государственного органа
1 119
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 088
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
6 228 385
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 500 000
007
Развитие теплоэнергетической системы
1 500 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 728 385
071
Развитие газотранспортной системы
4 728 385
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
52 395 061
255
Управление сельского хозяйства области
26 355 199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
788 058
002
Субсидирование развития семеноводства
410 000
003
Капитальные расходы государственного органа
2 139
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
33 526
006
Субсидирование развития производства приоритетных культур
2 686 000
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
200 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
84 374
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 507
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
40 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
40 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 500 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 000 000
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
30 973
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 790 622
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
5 000 000
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

744 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
6 494 649
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
200 841
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 550
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
44 000
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
8 000
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 000
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
70 000
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
18 312
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
4 166 373
015
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 169 500
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
4 346
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
312 483
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
265 978
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
30 000
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
184 266
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
315 093
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
98 294
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
216 799
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11 729 312
023
Суарудың су үнемдейтін технологияларын енгізуге бағытталған инвестициялық салымдар кезінде ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлер шеккен шығыстардың бір бөлігін субсидиялау
11 729 312
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

744 000
719
Управление ветеринарии области
6 494 649
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
200 841
003
Капитальные расходы государственного органа
5 550
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
44 000
009
Организация санитарного убоя больных животных
8 000
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
15 000
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
70 000
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
18 312
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
4 166 373
015
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 169 500
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 346
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
312 483
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
265 978
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
30 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
184 266
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
315 093
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
98 294
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
216 799
255
Управление сельского хозяйства области
11 729 312
023
Субсидирование части расходов, понесенных сельскохозяйственным товаропроизводителем при инвестиционных вложениях, направленных на внедрение водосберегающих технологий орошения
11 729 312
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области