Мақаншы ауданы әкімдігің 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 2 "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 12 ақпандағы № 19 қаулысы
Мақаншы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мақаншы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қыркүйектегі "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 2 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 336-18 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Мақаншы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданының әкімі Д. Койгельдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Мақаншы аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Мақаншы ауданы әкімдігінің
2026 жылғы 12 ақпандағы
№ 19 қаулысына
қосымша
Мақаншы ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 2 қаулысына
қосымша
Мақаншы ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Ақшоқы ауылы
"Жеңіс" саябағының жанында орналасқан стенд, Ә.Найманбаев көшесі № 63
Көктал ауылы
Абай облысы Мақаншы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту және дене шынықтыру, спорт бөлімінің "Мақаншы ауданы "Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көктал ауылдық клубы жанында орналасқан стенд, Кеңес көшесі № 20
Көктерек ауылы
"Айзада" дүкенінің жанында орналасқан стенд, Б.Момышұлы көшесі № 1
Қайынды ауылы
"Сырым" дүкенінің жанында орналасқан стенд, Бейбітшілік көшесі № 23
Қызылбұлақ ауылы
Абай облысы білім басқармасының Мақаншы ауданы білім бөлімінің "Қызылбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында орналасқан стенд, Орталық көшесі № 17
Бахты ауылы
"Абай облысы Мақаншы ауданы "Бахты ауылдық окгугі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі алдындағы стенд, Қабанбай көшесі № 5, Абай облысы білім басқармасының Мақаншы ауданы білім бөлімінің "Бейсембай Сахариев атындағы Бақты орта мектеп-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қасындағы стенд, Абылайхан көшесі № 1Б
Қаратал ауылы
"Өркен" дүкені, Жеңіс көшесі № 12А, және "Айбек" дүкені, Жеңіс көшесі № 1Г, жанында орналасқан стендтер
Бекет ауылы
"Шапағат" сауда дүкенінің жанында орналасқан стенд, Қабанбай көшесі № 2А
Бұғыбай ауылы
Абай облысы білім басқармасының Мақаншы ауданы білім бөлімінің "Бұғыбай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанында орналасқан стенд, Қабанбай көшесі № 1
Мақаншы ауылы
Абай облысы Мақаншы ауданы Мақаншы ауылы Қабанбай мен Ә.Найманбаев көшелерінің қиылысындағы балалар саябағының жанында және Қабанбай мен Р.Берікболов көшелерінің қиылысында орналасқан стендтер
Қабанбай ауылы
Абай облысы Мақаншы ауданы "Қабанбай ауылдық окгугі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі алдында орналасқан стенд, К.Садықұлы көшесі № 7,
"Нұр" дүкенінің жанында орналасқан стенд К.Чыбынтаев көшесі № 3
Қаратұма ауылы
Абай облысы білім басқармасының Мақаншы ауданы білім бөлімінің "Қаратұма орта мектеп-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында орналасқан стенд, Абай көшесі № 69
Келдімұрат ауылы

О внесении изменений в постановления акимата района Мақаншы от 11 сентября 2024 года № 2 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
Постановление акимата района Мақаншы области Абай от 12 февраля 2026 года № 19
акимат района Мақаншы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Мақаншы "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" от 11 сентября 2024 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 336-18) следующие изменения:
Приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата государственного учреждения "Аппарата акима района Мақаншы".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Мақаншы Д. Койгельдин
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия района Мақаншы
Приложение к постановлению
акимата района Мақаншы
от 12 февраля 2026 года
№ 19
Приложение к постановлению
акимата района Мақаншы
от 11 сентября 2024 года
№ 2
Места для размещения агитационных печатных материалов по району Мақаншы
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
село Акшокы
Стенд расположенный возле парка "Женис", улица А.Найманбаева № 63
село Коктал
Стенд расположенный рядом с Коктальским сельским клубом коммунального государственного учреждения "Дом культуры" района Мақаншы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Мақаншы области Абай, улица Кенеса № 20
село Коктерек
Стенд расположенный возле магазина "Айзада", улица Б. Момышулы № 1
село Кайынды
Стенд расположенный возле магазина "Сырым", улица Бейбитшилик № 23
село Кызылбулак
Стенд расположенный возле коммунального государственного учреждения "Кызылбулакская средняя школа" отдела образования района Мақаншы управления образования области Абай, улица Орталык № 17
село Бахты
Стенд расположенный возле государственным учреждением "Аппарат акима Бахтинского сельского округа" района Мақаншы области Абай" улица Кабанбая № 5; стенд перед коммунальным государственным учреждением "Бахтинская средняя школа-сад имени Бейсембая Сахариева" отдела образования района Мақаншы управления образования области Абай, улица Абылайхана № 1 Б
село Каратал
Стенды расположенные рядом с магазинами "Өркен", улица Жениса № 12 А, и "Айбек", улица Жениса № 1 Г
село Бекет
Стенд расположенный рядом с магазином "Шапағат", улица Кабанбай № 2 А
село Бугыбай
Стенд расположенный рядом с коммунальным государственным учреждением "Бугыбайская основная школа" отдела образования района Мақаншы управления образования области, Абай улица Кабанбая № 1
село Маканчи
стенды расположенные перед детским парком на пересечении улиц Кабанбая и А.Найманбаева, и на пересечении улиц Кабанбая и Р.Берикболова села Маканчи района Мақаншы области Абай
село Кабанбай
Стенд расположенный возле государственным учреждением "Аппарат акима Кабанбайского сельского округа" района Мақаншы области Абай" улица Кабир Садыкулы № 7, Стенд расположенный рядом с магазином "Нұр", улица К.Чыбынтаева №3
село Каратума
стенд расположенный рядом с коммунальным государственным учреждением "Каратуминская средняя школа-детский сад" отдела образования района Мақаншы управления образования области Абай, улица Абая № 69
село Келдимурат

"Балауса" дүкені, Б.Ибраев көшесі №78, және "Даурен" дүкені, Б.Ибраев көшесі №75, жанында орналасқан стендтер, Абай облысы Мақаншы ауданы "Келдімұрат ауылдық окгугі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің алдындағы стенд, Алаш көшесі № 18
Қызылжұлдыз ауылы
Блок модульді станцияның жанында орналасқан стенд, Набережная көшесі № 25
Қарабұлақ ауылы
Ә. Найманбаев көшесі № 28 үйдің жанында және "Мәмет" дүкені, Қабанбай көшесі № 49А, жанында орналасқан стенд
Барлық-Арасан ауылы
Абай облысы білім басқармасының Мақаншы ауданы білім бөлімінің "М.Ғабдуллин атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында орналасқан стенд, Абай көшесі № 43,
Қарабұта ауылы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәдениет, тілдерді дамыту және дене шынықтыру, спорт бөлімінің "Мақаншы ауданы "Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарабұта ауылдық клубы жанында орналасқан стенд, Абай көшесі № 12

Стенды расположенные рядом с магазинами "Балауса", улица Б.Ибраева № 78, и "Даурен" улица Б.Ибраева № 75, стенд перед государственным учреждением "Аппарат акима Келдимуратовского сельского округа" района Мақаншы области Абай, улица Алаш №18
село Кызылжулдыз
Стенд расположенный рядом с блок модульной станцией, улица Набережная № 25
село Карабулак
Стенды расположенные рядом с домом, улица А.Найманбаева № 28, и рядом с магазином "Мамет", улица Кабанбая 49А
село Барлык-Арасан
Стенд расположенный рядом с коммунальным государственным учреждением "Основная школа имени М.Габдуллина" отдела образования района Мақаншы управления образования области Абай, улица Абая № 43
село Карабута
Стенд расположенный рядом с сельским клубом коммунального государственного учреждения "Дом культуры" района Мақаншы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Мақаншы области Абай, улица Абая № 12