Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-639/VIII "Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 23 сәуірдегі № 34-694/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы №31-639/VIII "Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 258 458,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 366,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 228 086,2 мың теңге;
2) шығындар – 261 248,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге; соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -2 796,7 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – -2 796,7 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2 796,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 31-639/VIIІ "О бюджете Науалинского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 23 апреля 2026 года № 34-694/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 31-639/VIIІ "О бюджете Науалинского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Науалинского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 258 452,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 366,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 228 086,2 тысяч тенге;
2) затраты – 261 248,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге; в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 796,7 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - -2 796,7 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 796,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын бос қалдықтары – 2 796,7 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы А. Омаров
Үржар аудандық мәслихатының
2026 жылғы 23 сәуірдегі
№34-694/VIII шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы

используемые остатки бюджетных средств – 2 796,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Урджарского районного маслихата А. Омаров
Приложение
к решению Урджарского
районного маслихата
от 23 апреля 2026 года
№ 34-694/VIII
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата
от 26 декабря 2025 года