Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-627/VIII "Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 23 сәуірдегі № 34-685/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы №31-627/VIII "Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
1. Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 72 549,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 438,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 37 111,0 мың теңге;
2) шығындар – 72 700,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – - 151,4 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – -151,4 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –151,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 31-627/VIIІ "О бюджете Акжарского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 23 апреля 2026 года № 34-685/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 31-627/VIIІ "О бюджете Акжарского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
Утвердить бюджет Акжарского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 549,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 438,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 111,0 тысяч тенге;
2) затраты – 72 700,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -151,4 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - -151,4 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 151,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;