Үржар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 25 желтоқсандағы "Үйден қызмет көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы" № 457 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 16 қаңтардағы № 15 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Урджарского района от 25 декабря 2025 года № 457 "Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на дому"
Постановление акимата Урджарского района области Абай от 16 января 2026 года № 15
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Үржар ауданы әкімдігінің "Үйден қызмет көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 457 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Үржар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Л.Дуйсенова) осы қаулыдан туындайтын шаралардың заңда белгіленген тәртіпте орындалуын қамтамасыз етсін.

1. Внести в постановление акимата Урджарского района от 25 декабря 2025 года № 457 "Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на дому" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Урджарского района" (Л.Дуйсенова) принять меры вытекающие из настоящего постановления согласно установленного законом порядке .

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Үржар ауданы әкімінің орынбасары Е. Сейльгазинге жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Үржар ауданының әкімі А. Башимбаев
Үржар ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "16" қаңтардағы
№ 15 қаулысына қосымша
Үйде қызметтер көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге арналған тарифтері
Қызмет алушылар түрі Күніне 1 қызмет алушының тарифі (теңге)
1
Психоневрологиялық ауытқулары бар бір жарым жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға
3849,94
2
Тірек-қимыл аппараты бұзылған бір жарым жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға
3849,94
3
Психоневрологиялық аурулары бар он сегіз жастан асқан мүгедектігі бар адамдарға
3849,94
4
Бірінші және екінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға
3849,94
5
Егде жасына байланысты өзіне қызметтер көрсетуге мүмкіндігі жоқ адамдарға
3849,94

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Урджарского района Е.Сейльгазину.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2026 года.
Аким Урджарского района А. Башимбаев
Приложение
к постановлению акимата
Урджарского района
от "16" января 2026 года № 15
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на дому
Список получателей услуг
Тариф на 1 получателя услуг в день (в тенге)
1
Детям с инвалидностью с психоневрологическими патологиями от полутора до восемнадцати лет
3849,94
2
Детям с инвалидностью с нарушениями опорно-двигательного аппарата от полутора до восемнадцати лет
3849,94
3
Лицам с инвалидностью старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями
3849,94
4
Лицам с инвалидностью первой и второй групп
3849,94
5
Лицам, не способным к самостоятельному обслуживанию в связи с преклонным возрастом
3849,94