Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-17-VIII "2026-2028 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2026 жылғы 5 мамырдағы № 49-13-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-17-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Подборный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38376 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21745 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 16131 мың теңге;
2) шығындар – 40376 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2000 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2000 мың теңге.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 42-17-VIII "О бюджете Подборного сельского округа Бородулихинского района на 2026-2028 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 5 мая 2026 года № 49-13-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Подборного сельского округа Бородулихинского района на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 42-17-VIІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Подборного сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 38376 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21745 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 16131 тысяч тенге;
2) затраты – 40376 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2000 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2000 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 2000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.