2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтерін бекіту туралы
Абай облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 28 қаңтардағы № 22 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік Кодексінің 142-бабының 2- тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына, Абай облысының әкімдігінің 2025 жылғы 2 қыркүйектегі № 155 "Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы" қаулысына сәйкес Бесқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес жартылай стационар және үйде қызметтер көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге арналған тарифтер бекітілсін.
2. "Абай облысы Бесқарағай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне осы қаулыдан туындайтын шаралардың заңда белгіленген тәртіпте орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бесқарағай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап туындйтын құқықтық қатынастарға қолданылады.
Бесқарағай ауданы әкімінің м.а. Д. Қалиқан
Бесқарағай ауданы әкімдігінің

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Постановление акимата Бескарагайского района области Абай от 28 января 2026 года № 22
В соответствии с пунктом 2 статьи 142 Социального кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении Правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги", постановлением акимата области Абай от 2 сентября 2025 года № 155 "Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг", акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг в условиях полустационарного обслуживания и обслуживания на дому согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Бескарагайского района области Абай" обеспечить исполнение мер, вытекающих из настоящего постановления, в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Бескарагайского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2026 года.
И.о. акима Бескарагайского района Д. Қалиқан
Приложение к постановлению
акимата Бескарагайского района

2026 жылғы "28" қаңтардағы
№ 22 қаулысына қосымша
2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге тарифтері
Мекемелердің түрлері Қызмет алушылардың тізімі Күніне 1 қызмет алушының тарифі (теңге)
1
Жартылай стационар
Психоневрологиялық патологиясы бар және тірек-қимыл аппараты бұзылған бір жарым жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға
26249,0
2
Надомное обслуживание
Психоневрологиялық патологиясы бар және тірек-қимыл аппараты бір жарым жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар Балаларға, психоневрологиялық аурулары бар он сегіз жастан асқан мүгедектігі бар адамдарға, бірінші және екінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға және егде жасына байланысты өзіне-өзі қызмет көрсете алмайтын адамдарға

от "28" января 2026 года
№ 22
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Типы учреждений Список получателей услуг Тариф на 1 получателя услуг в день (в тенге)
1
Полустационар
Детям с инвалидностью с психоневрологическими патологиями и с нарушениями опорно-двигательного аппарата от полутора до восемнадцати лет
26249,0
2
Надомное обслуживание
Детям с инвалидностью с психоневрологическими патологиями и с нарушениями опорно-двигательного аппарата от полутора до восемнадцати лет, лица с инвалидностью старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями, лицам с инвалидностью первой и второй групп и лицам неспособных к самостоятельному обслуживанию в связи с преклонным возрастом