Абай облысы Бесқарағай ауданы Грачи ауылының шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Абай облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 28 қаңтардағы № 26 бірлескен қаулысы және Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 28 қаңтардағы № 37/3-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабы 3) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай облысы Бесқарағай ауданы Жетіжар ауылдық округінің Грачи ауылының шекарасы (шегі) 2248,0 гектар жалпы алаңымен, осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Бесқарағай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай ауданы әкімінің міндетін атқарушысы Д. Қалиқан
Бесқарағай аудандық мәслихатының төрағасы М. Абылгазинова
Бірлескен
Бесқарағай ауданының
әкімдігінің
2026 жылғы 28 қаңтардағы
№ 26 қаулысына және
Бесқарағай аудандық
маслихатының
2026 жылғы 28 қаңтардағы
№ 37/3-VIII шешіміне
қосымша
Грачи ауылы жерлерінің шекарасының (шегі) СЫЗБАСЫ

Об установлении границы (черты) села Грачи Бескарагайского района области Абай
Совместные постановление акимата Бескарагайского района области Абай от 28 января 2026 года № 26 и решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 28 января 2026 года № 37/3-VIII
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Грачи Жетижарского сельского округа Бескарагайского района области Абай общей площадью 2248,0 гектар, согласно приложению, к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Бескарагайского района.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Бескарагайского района Д. Қалиқан
Председатель Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение
к совместному постановлению
акимата Бескарагайского района
от 28 января 2026 года № 26
и решению
Бескарагайского районного
маслихата
от 28 января 2026 года
№ 37/3-VIII
СХЕМА границ земель села Грачи