О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2025 года № 36/9-VІIІ "О бюджете Саржалского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 27 апреля 2026 года № 39/9-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 декабря 2025 года № 36/9-VIІI "О бюджете Саржалского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Саржалского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 985,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 570,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления - 0 тенге;
поступления трансфертов – 88 415,9 тысяч тенге;
2) затраты – 116 221,2 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 235,3 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета -0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 235,3 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 235,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата М. Нұрсұлтанұлы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата

Мәслихаттың 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/9-VІIІ "2026-2028 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 39/9-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1."2026-2028 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/9-VІIІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 109 985,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 570,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 88 415,9 мың теңге;
2)шығындар – 116 221,2 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4)қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 235,3 мың теңге;
6)бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
7)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 235,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 235,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының