Алатау қаласы бойынша сайлашылармен кездесулер үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Алатау қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 2 шілдедегі № 289 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Алатау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайлау алдындағы үгіт кезеңінде кандидаттар мен партиялық тізімдерін ұсынған саяси партиялардың сайлаушылармен кездесулері мен жиналыстарын өткізу үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес шарттық негізде үй-жайлар (залдар) берілсін.
2. Осы қаулының қосымшасында көрсетілген үй-жайлар барлық кандидаттар мен саяси партияларға тең, бірдей және объективті шарттарда ұсынылатыны белгіленсін.
3. Алатау қаласы бойынша лауазымды тұлғаларына және мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік міндеттерін атқару кезінде сайлау алдындағы үгіт жүргізуге және кез келген үгіт материалдарын таратуға үзілді-кесілді тиым салынсын.
4. Осы қаулының көшірмесі тиісті аумақтық сайлау комиссиясына мәлімет үшін дереу жіберілсін және бұқаралық ақпарат құралдарында жариялансын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Алатау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына және Алатау қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Өтенов
Алатау қаласы әкімдігінің
"___"__________2026 жылғы
№_______қаулысына қосымша
Алатау қаласы бойынша сайлаушылармен кездесулер мен жиналыстарын өткізу үшін ұсынылатын үй-жайлардың (залдардың) тізімі
Объектінің (үй-жайдың) атауы
Нақты мекенжайы (көшесі, ғимарат нөмірі)
Баланс ұстаушы мемлекеттік мекеме / ұйым
1
"№4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Алатау қаласы Жетіген ықшам ауданы Абылай хан көшесі, 4
"Алатау қаласының білім бөлімі" ММ-сі
2
"№5 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Алатау қаласы Жетіген ықшам ауданы Қалибеков көшесі, 5
"Алатау қаласының білім бөлімі" ММ-сі
3
"№6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Алатау қаласы Жетіген ықшам ауданы Жігер көшесі, 86
"Алатау қаласының білім бөлімі" ММ-сі
4
"Алатау қаласының мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының акт залы
Алатау қаласы Арна ықшам ауданы Школьная көшесі, 6/1
"Алатау қаласының білім бөлімі" ММ-сі
5
"№1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Алатау қаласы Заречный ықшам ауданы Дзержинский көшесі, 3А
"Алатау қаласының білім бөлімі" ММ-сі
6
"№8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Алатау қаласы Құйған ықшам ауданы Мәңгілік ел көшесі, 1А
"Алатау қаласының білім бөлімі" ММ-сі
7
"№7 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Алатау қаласы Еңбек ықшам ауданы Сарысу көшесі, 41
"Алатау қаласының білім бөлімі" ММ-сі
8
"№9 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Алатау қаласы Жаңаарна ықшам ауданы Талқанбай көшесі, 7
"Алатау қаласының білім бөлімі" ММ-сі
9
"№3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Алатау қаласы Дәулет ықшам ауданы Центральная көшесу, 34
"Алатау қаласының білім бөлімі" ММ-сі
10
"№10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Алатау қаласы Жаңаталап ықшам ауданы Қонаев көшесі, 1
"Алатау қаласының білім бөлімі" ММ-сі
11
"№12 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Алатау қаласы Жаңадәуір ықшам ауданы Мир көшесі, 3
"Алатау қаласының білім бөлімі" ММ-сі
12
"№15 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Алатау қаласы Ынтымақ ықшам ауданы Әл-Фараби көшесі, 2А
"Алатау қаласының білім бөлімі" ММ-сі
13
"№14 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Алатау қаласы Қоянқұс ықшам ауданы Абай көшесі, 2Е
"Алатау қаласының білім бөлімі" ММ-сі
14
"№20 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Алатау қаласы Қоянқұс ықшам ауданы "Gate city" тұрғын үй кешені
"Алатау қаласының білім бөлімі" ММ-сі

О предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями на территории города Алатау
Постановление акимата города Алатау Алматинской области от 2 июля 2026 года № 289
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Алатау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. На период проведения предвыборной агитации предоставить на договорной основе помещения (залы) для проведения встреч и собраний кандидатов и политических партий, выдвинувших партийные списки, с избирателями согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Установить, что помещения, указанные в приложении к настоящему постановлению, предоставляются всем кандидатам и политическим партиям на равных, одинаковых и объективных условиях.
3. Запретить должностным лицам и государственным служащим города Алатау при исполнении служебных обязанностей проводить предвыборную агитацию и распространять любые агитационные материалы.
4. Копию настоящего постановления незамедлительно направить в соответствующую территориальную избирательную комиссию для сведения и опубликовать в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алатау и руководителя аппарата акима города Алатау.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Утенов
Приложение к постановлению
акимата города Алатау № _____
от "___" __________ 2026 года
Перечень помещений (залов), предоставляемых для проведения встреч и собраний с избирателями на территории города Алатау
Наименование объекта (помещения)
Точный адрес (улица, номер здания)
Государственное учреждение / организация — балансодержатель
1
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4"
город Алатау, микрорайон Жетыген, улица Абылай хана, 4
ГУ "Отдел образования города Алатау"
2
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 5"
город Алатау, микрорайон Жетыген, улица Калибекова, 5
ГУ "Отдел образования города Алатау"
3
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 6"
город Алатау, микрорайон Жетыген, улица Жигер, 86
ГУ "Отдел образования города Алатау"
4
Актовый зал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры города Алатау"
город Алатау, микрорайон Арна, улица Школьная, 6/1
ГУ "Отдел образования города Алатау"
5
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 1"
город Алатау, микрорайон Заречный, улица Дзержинский, 3А
ГУ "Отдел образования города Алатау"
6
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 8"
город Алатау, микрорайон Куйган, улица Мангилик ел, 1А
ГУ "Отдел образования города Алатау"
7
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 7"
город Алатау, микрорайон Енбек, улица Сарысу, 41
ГУ "Отдел образования города Алатау"
8
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 9"
город Алатау, микрорайон Жана арна, улица Талканбай, 7
ГУ "Отдел образования города Алатау"
9
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 3"
город Алатау, микрорайон Даулет, улица Центральная, 34
ГУ "Отдел образования города Алатау"
10
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10"
город Алатау, микрорайон Жанаталап, улица Кунаева, 1
ГУ "Отдел образования города Алатау"
11
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 12"
город Алатау, микрорайон Жанадаур, улица Мира, 3
ГУ "Отдел образования города Алатау"
12
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 15"
город Алатау, микрорайон Ынтымак, улица Аль фараби, 2А
ГУ "Отдел образования города Алатау"
13
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 14"
город Алатау, микрорайон Коянкус, улица Абая, 2Е
ГУ "Отдел образования города Алатау"
14
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 20"
город Алатау, микрорайон Коянкус, жилой комплекс "Gate City"
ГУ "Отдел образования города Алатау"