Алатау қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын белгілеу және бекіту туралы
Алматы облысы Алатау қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 8 маусымдағы № 240 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1 тармағының 4-2 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Алатау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алатау қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары – С.К. Шәуменге жүктелсін.
Қала әкімі А. Өтенов
Қала әкімдігінің
2026 жылғы "___" _____
№ ___ қаулысына
қосымша
Алатау қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Сауда объектілерінің орналастыру орындары
Аумағы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру мерзімі
Өнім түрі
1
Алматы-Қонаев авто-трассасы бағытындағы 47 шақырымы (Алматы облысы, Алатау қаласы, Жаңаарна шағын ауданы, №24А)
5000 м2
1 жыл
Ауыл шаруашылығы өнімдерінің саудасы
2
Қонаев-Алматы авто-трассасы бағытындағы (Алматы облысы, Алатау қаласы, Жаңаарна шағын ауданы, №727)
5000 м2
1 жыл
Ауыл шаруашылығы өнімдерінің саудасы

Об установлении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Алатау
Постановление акимата города Алатау Алматинской области от 8 июня 2026 года № 240
В соответствии с подпунктом 4-2 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года №264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11148), акимат города Алатау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Алатау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города – С.К. Шаумен
Аким города А. Утенов
Приложение к постановлению акимата города от "___" _____
2026 года № ___
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Алатау
Место располажения торговых мест
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Тип продукта
1
47-й километр в направлении автотрассы Алматы-Конаев (Алматинская область, город Алатау, мкр. Жанаарна, №24А)
5000 м2
1 год
Торговля сельскохозяйственной продукции
2
46-й километр в направлении автотрассы Конаев-Алматы (Алматинская область, город Алатау, мкр. Жанаарна, №727)
5000 м2
1 год
Торговля сельскохозяйственной продукции