Алатау қаласы бойынша тұрақты маршруттарда жолаушылар мен багажды тасымалдау қызметтеріне тарифтер белгілеу туралы
Алматы облысы Алатау қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 1 сәуірдегі № 133 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2011 жылғы 13 қазандағы № 614 "Тұрақты маршруттарда жолаушылар мен багажды тасымалдау қызметтеріне тарифтерді есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Алатау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алатау қаласы бойынша қалалық қатынастағы тұрақты автомобиль тасымалдарына жолаушылар мен багажды тасымалдау қызметтеріне тарифтер келесідей мөлшерде белгіленсін:
1) жол жүру ақысын электрондық төлем жүйесі арқылы төлеу кезінде – 120 (жүз жиырма) теңге;
2) жол жүру ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 200 (екі жүз) теңге.
2. "Алатау қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Алатау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алатау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Өтенов

Об установлении тарифов на оказание услуг по перевозке пассажиров и багажа по регулярным маршрутам города Алатау
Постановление акимата города Алатау Алматинской области от 1 апреля 2026 года № 133
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", а также приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 октября 2011 года № 614 "Об утверждении Методики расчета тарифов на оказание услуг по перевозке пассажиров и багажа по регулярным маршрутам", акимат города Алатау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тарифы на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении по городу Алатау в следующих размерах:
1) при оплате через электронную систему оплаты проезда – 120 (сто двадцать) тенге;
2) при оплате наличными денежными средствами – 200 (двести) тенге.
2. Государственному учреждению "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Алатау" в установленном законодательством порядке обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алатау после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алатау.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Утенов А.