Кіші Дихан ауылдық округі Кіші Дихан ауылының көшесіне атау беру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Кіші Дихан ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 6 ақпандағы № 02-03 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2025 жылғы 11 маусымындағы қорытындысының негізінде Ұйғыр ауданының Кіші Дихан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кіші Дихан ауылының солтүстіктен оңтүстікке қарай үшінші көшені – Крикбаев Абдували көшесі деп аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кіші Дихан ауылдық округінің әкімі Е. Абшаяков

О присвоении наименования улице села Малый Дихан Мало-Диханского сельского округа
Решение акима Мало-Диханского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 6 февраля 2026 года № 02-03
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан"Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 26 Ноября 2025 года, аким Мало-Диханского сельского округа Уйгурского района РЕШИЛ:
1 Присвоить наименование улице, с севера на юг третьей улице – Крикбаев Абдували села Малый Дихан.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится вдействие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Мало-Диханского сельского округа Е. Абшаяков