Ават ауылдық округі Ават ауылының көшесіне атау беру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Ават ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 01-01 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2025 жылғы 11 маусымдағы қорытындысының негізінде Ұйғыр ауданының Ават ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ават ауылының солтүстіктен оңтүстікке қарай төртінші көшесі –Мансуров Насир көшесі, деп аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ават ауылдық округінің әкімі Г.Кадиров

О присвоении наименования улице села Ават, Аватского сельского округа
Решение акима Аватского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 8 января 2026 года № 01-01
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 11 июня 2025 года, аким Аватского сельского округа Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование улице, с севера на юг четвертой улице –Мансуров Насир села Ават.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Аватского сельского округа Г. Кадиров