Талғар ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастару үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 1 шілдедегі № 07-221 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талғар аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Бидаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Е. Айдарбеков
Талғар ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "____"_________
№ ____ қаулысына № 1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекен атаулары
Орналастыру орындары
Мекен-жайы
Талғар қаласы бойынша
1.
Талғар қаласы
Қазпошта жанында
Абылайхан мен Қонаев көшелерінің қиылысында
2.
Талғар қаласы
Мемлекеттік кірістер басқармасы ғимаратының жанында
Малькеев пен Лермонтов көшелерінің қиылысында
3.
Талғар қаласы
Талғар-Алматы тас жолы
Қонаев-Абай көшесі
4.
Талғар қаласы
"Тәуіп" орталық базарының жанында
Бекбаев-Крутенко көшесі
5
Талғар қаласы
"Ынтымақ" сауда үйінің жанында
Айманов және Төлебаев көшелерінің қиылысында
6
Талғар қаласы
"Дархан" базарының жанында
Наурызбай батыр мен Жамбыл көшелерінің қиылысында
7
Талғар қаласы
"Майданбек" сауда орталығының жанында
Бокин мен Лермонтов көшелерінің қиылысында
8
Талғар қаласы
"Елена" минимаркетінің жанында
Қарасай батыр мен Менделеев көшелерінің қиылысында
9
Талғар қаласы
Талғар-Алматы тас жолы
Қонаев-Бокин көшесі
10
Талғар қаласы
"Triumf"спорт кешенінің жанында
Гагарин және Құрманғазы көшелерінің қиылысында
Алатау ауылдық округ бойынша
1.
Қызыл Қайрат ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
Малькеев пен Жаханов көшелерінің қиылысында
2
Қызыл Қайрат ауылы
№ 19 орта мектеп ғимараттың алдында
Ниязов және Төлебаев көшелерінің қиылысында
3
Алмалық ауылы
"Помологиялық БАҚ" ғимаратының алдында
Набережная және Центральная көшелерінің қиылысында
4
Амангельды ауылы
"Фортуна" дүкенінің жанында
Центральная және Қазыбек би көшелерінің қиылысында
5
Рысқұлов ауылы
№16 орта мектеп ғимаратының алдында
Бокин мен Гагарин көшелерінің қиылысында
6
село Шымбулак
Шымбұлақ ауылының мешіті
Центральная көшесінде
Белбұлақ ауылдық округі бойынша
1.
Белбұлақ ауылы
"Белбұлақ" дүкенің алдында
Әбдіғұлов және Заводская көшелерінің қиылысында
2.
Белбұлақ ауылы
Округ әкімдігі ғимаратының жанындағы Орталық алаң
Тороманов көшесі
3.
Талдыбұлақ ауылы
"Нұрлан"дүкенінің алдында
Теберіков және Центральная көшелерінің қиылысында
4
Талдыбұлақ ауылы
"Әсем-ай" дүкенінің алдында
Әуезов пен Байғазиев көшелерінің қиылысында
5
Талдыбұлақ ауылы
"Диана"дүкені
Центральная көшесі
6
Бірлік ауылы
"Бірлік" дүкенінің алдында
Чуленов және Жібек Жолы көшелерінің қиылысында
Бесағаш ауылдық округі бойынша
1.
Бесағаш ауылы
Райымбек батыр мен Уәлиханов көшелерінің қиылысында
Райымбек батыр мен Уәлиханов көшелерінің қиылысында
2.
Бесағаш ауылы
Хамраев және Аманжолов көшелерінің қиылысында
Хамраев және Аманжолов көшелерінің қиылысында
Гүлдала ауылдық округі бойынша
1
Гүлдала ауылы
Клуб ғимаратының алдында
Кичиков пен Жансүгіров көшелерінің қиылысында
2.
Гүлдала ауылы
"Удача" дүкенінің алдында
Кичиков және Абай көшелерінің қиылысында
3.
Киши Байсерке ауылы
"Жұлдыз" дүкенінің алдында
Абылайхан және Новая көшелерінің қиылысында
4.
"Жаңа Қуат" ықшам ауданы
"Береке" дүкенінің алдында
"Жаңа Қуат" ықшам ауданы
Кеңдала ауылдық округі бойынша
1.
Кеңдала ауылы
"Кеңдала" кафесінің алдында
Смықов және Жастар көшелерінің қиылысында
2
Ақтас ауылы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Талгарском районе
Постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 1 июля 2026 года № 07-221
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. Определить совместно с избирательной комиссией Талгарского района (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бидаев А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Айдарбеков Т. Е.
Приложение 1 к постановлению акимата Талгарского района от "____" ________ года № ____
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенных пунктов
Места размещения
Адрес
По городу Талгар
1.
город Талгар
Возле Казпочты
на пересечении улиц Аблайхана и Конаева.
2.
город Талгар
Возле здания Управления государственных доходов
на пересечении улиц Малькеева и Лермонтова
3.
город Талгар
Трасса Талгар-Алматы улица Конаева-Абая
улица Конаева-Абая
4.
город Талгар
Возле центрального рынка "Тәуіп"
улица Бекбаева-Крутенко
5
город Талгар
Возле торгового дома "Ынтымак"
на пересечении улиц Айманова и Тулебаева
6
город Талгар
Возле рынка "Дархан"
на пересечении улиц Наурызбай батыра и Жамбыла
7
город Талгар
Возле торгового центра "Майданбек"
на пересечении улиц Бокина и Лермонтова
8
город Талгар
Возле минимаркета "Елена"
на пересечении улиц Карасай батыра и Менделеева
9
город Талгар
На трассе Алматы-Талгар
улица Конаева-Бокина
10
город Талгар
Возле спорткомплекса "Triumf"
на пересечении улиц Гагарина и Курмангазы
По Алатаускому сельскому округу
1.
село Кызыл-Кайрат
Перед зданием Дома культуры
на пересечении улиц Малькеева и Жаханова
2
село Кызыл-Кайрат
Перед зданием
Средней школы №19
на пересечении улиц Ниязова и Тулебаева
3
село Алмалык
Перед зданием "Помологического сада"
на пересечении улиц Набережная и Центральная
4
село Амангелды
Рядом с магазином "Фортуна"
на пересеченииулиц Центральная и Казыбек би
5
село Рысқулова
Перед зданием средней школы №16
на пересеченииулиц Бокина и Гагарина
6
село Шымбулак
Мечеть села Шымбулак
на улице Центральная
По Бельбулакскому сельскому округу
1.
село Бельбулак
Перез магазином "Бельбулак"
на пересечении улиц Абдыгулова и Заводская
2.
село Бельбулак
Центральная площадь возле здания акимата округа
Улица Тороманова
3.
село Талдыбулак
Перед магазином "Нурлан"
на пересечении улиц Теберикова и Центральная
4
село Талдыбулак
Перед магазином "Асем-ай"
на пересечении улиц Ауэзова и Байгазиева
5
село Талдыбулак
"Диана"дүкені
улица Центральная
6
село Бирлик
Перед магазином "Бирлик"
на пересечении улиц Чуленова и Жибек Жолы
По Бесагашскому сельскому округу
1.
село Бесагаш
На пересечении улиц Райымбек батыра и Уалиханова
на пересечении улиц Райымбек батыра и Уалиханова
2.
село Бесагаш
на пересечении улиц Хамраева и Аманжолова
на пересечении улиц Хамраева и Аманжолова
3
село Бесагаш
на пересечении улицы Байтурсынова и аллеи М.Озтюрка
на пересечении улицы Байтурсынова и аллеи М.Озтюрка
По Гульдалинскому сельскому округу
1
село Гульдала
Перед зданием клуба
на пересечении улиц Кичикова и Джансугурова
2.
село Гульдала
Перед магазином "Удача"
на пересечении улиц Кичикова и Абая
3.
село Киши Байсерке
Перед магазином "Жулдыз"
на пересечении улиц Аблайхана и Новая
4.
Микрорайон "Жаңа Қуат"
Перед магазином "Береке"
Мкрн. "Жаңа Қуат", улица №5, №41Г
По Кендалинскому сельскому округу
1.
село Кендала
Перед кафе "Кеңдала"
на пересечении улиц Смыкова и Жастар
2
село Актас

№1,2,3,4,5,6,7 көп қабатты үйлердің алдында
Центральная және Луговая көшелерінің қиылысында
3
Енбекші ауылы
"Верный"базарының алдында
Құлжа тас жолының бойында Жайық көшесінің қиылысы
4
Ақдала ауылы
"Алматы" ӨК ғимаратының алдында
Хантәңірі және Қарқаралы көшелерінің қиылысында
Қайнар ауылдық округі бойынша
на
Еркін ауылы
"Березка" дүкенінің алдында
Киров және Ғарышкерлер көшелерінің қиылысында
2
Жаңалық ауылы
"№1 Жаңалық"дүкенінің алдында
Жетіген және Х. Омаров көшелерінің қиылысында
3.
Жалғамыс ауылы
№15 орта мектептің алдында
Школьная және Центральная көшелерінің қиылысында
Нұра ауылдық округі бойынша
1.
Нұра ауылы
Қазпошта жанында
Инкарбек және Школьная көшелерінің қиылысында
2.
Тұғанбай
№30 орта мектептің алдында
Шаймерденов пен Нұрғазиев көшелерінің қиылысында
3.
Өстемір ауылы
Көп қабатты үйдің жанында
Қызай Күнбике, Бәйдібек қызы және Гагарин көшелерінің қиылысында
Панфилов ауылдық округі бойынша
1.
Панфилов ауылы
Округ әкімдігі ғимаратының алдында
Томаровский көшесі
2.
Панфилов ауылы
№17 орта мектеп ғимараттың алдында
На пересечении улиц Тимирязева и Панфилова
3
Панфилов ауылы
№33 орта мектеп ғимараттың алдында
Уәлиханов көшесі, 8 (мектеп ауласына кіре берісте)
4
Қарабұлақ ауылы
№22 орта мектеп ғимараттың алдында
Тілендиев және 8 Наурыз көшелерінің қиылысында
5
Төнкеріс ауылы
№23 орта мектеп ғимараттың алдында
М. Мақатаев пен Титов көшелерінің қиылысында
6
Қызылту ауылы
№24 орта мектеп ғимараттың алдында
Тарпанов және М. Сапаров көшелерінің қиылысында
Тұздыбастау ауылдық округі бойынша
1.
Тұздыбастау ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
Жылқыбай және Бердіғұлов көшелерінің қиылысында
2.
Тұздыбастау ауылы
Қазпошта ғимаратының жанында
Жылқыбай және Алдабергенов көшелерінің қиылысында, 2
3.
Тұздыбастау ауылы
"ASSY" дүкеннің алдында
Сейдахмет пен Қазыбек би көшелерінің қиылысында
4
Тұздыбастау ауылы
Талғар-Алматы тас жолының бойында
Жібек Жолы мен Жылқыбай көшелерінің қиылысында
5
Тұздыбастау ауылы
Алатау тас жолының бойында
Алатау тас жолы
6
Тұздыбастау ауылы
Алатау тас жолының бойында
Алатау тас жолы
Талғар ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "____"_________
№ ____ қаулысына № 1-қосымша
Талғар ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарт негізінде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
Елді мекен
атаулары
Үй- жайлар
Мекен-жайы
1
2
3
4
Талғар қаласы бойынша
1
Талғар қаласы
М.Бейсебаев атындағы агробизнес және менеджмент колледжінің клубы
Рысқұлов көшесі, № 68
2
Талғар қаласы
Талғар медицина колледжінің акт залы
Павлова көшесі,
№ 24 а
3
Талғар қаласы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар Сәкен Сейфуллин атындағы орта № 2 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Павлова көшесі, № 1
4
Талғар қаласы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар Жамбыл Жабаев атындағы № 6 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Қарасай батыр көшесі, нөмірі жоқ
5
Талғар қаласы
мектептке дейінгі шағын орталығы бар № 7 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейдің акт залы
Жастар көшесі, № 15
6
Талғар қаласы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар Ю.Гагарин атындағы №8 дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын гимназияның акт залы
Гагарин көшесі, № 31
7
Талғар қаласы
Талғар ауданының орталық ауруханасының акт залы
Павлова көшесі, № 5а
Алатау ауылдық округі бойынша
8
Қызыл-Қайрат ауылы
Мәдениет үйінің акт залы
Малькеев көшесі, №35 б
9
Қызыл-Қайрат ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 19 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Ниязов көшесі, №2
10
Рысқұлов ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар Тұрар Рысқұлов атындағы № 16 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Бокин көшесі,
№ 2
Белбұлақ ауылдық округі бойынша
11
Белбұлақ ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 10 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Алтынсарин көшесі, № 16
12
Талдыбұлақ ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар К.Абдығұлов атындағы № 34 жалпы білім беретін мектеп гимназияның акт залы
Маметова көшесі, № 1
13
Бірлік ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар атындағы № 35 жалпы білім беретін мектеп гимназияның акт залы
Маметова көшесі, № 2
Бесқайнар ауылдық округі бойынша
14
Бесқайнар ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 20 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Мичурин көщесі, № 36
Бесағаш ауылдық округі бойынша
15
Бесағаш ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 28 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Құдайбердиев көшесі, № 149
16
Бесағаш ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 29 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Ломоносов көшесі, нөмірі жоқ
Гүлдала ауылдық округі бойынша
17
Гүлдала ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 21 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Кичиков көшесі, № 46
18
Кіші Байсерке ауылы
№ 40 жалпы білім беретін бастауыш мектептің акт залы
Жамбыл көшесі, № 4а
Кеңдала ауылдық округі бойынша
19
Кеңдала ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 42 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Қабанбай батыр көшесі, № 2
20
Еңбекші ауылы
№ 39 жалпы білім беретін негізгі мектептің акт залы
Шоссейная көшесі, № 19
21
Ақтас ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 36 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
көшенің аты жоқ
Қайнар ауылдық округі бойынша
22
Еркін ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 26 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Киров көшесі,
№ 24
23
Жаңалық ауылы
Ільяс Жансүгіров атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 37 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Омаров көшесі, № 13
24
Жалғамыс ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 15 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Школьная көшесі, № 2
Нұра ауылдық округі бойынша
25
Нұра ауылы
мәдениет үйінің акт залы
Іңкарбек көшесі, нөмірі жоқ
26
Тұғанбай ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 30 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Шаймерденов көшесі, № 45
27
Өстемір ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 14 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Ленин көшесі, № 32
Панфилов ауылдық округі бойынша
28
Панфилов ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 17 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Томаровский көшесі, № 9
29
Қарабұлақ ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 22 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Тілендиев, № 1
30
Төнкеріс ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 23 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
М.Мақатаев көшесі, № 30
31
Қызыл ту ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 24 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Тарпанов көшесі, № 21
Тұздыбастау ауылдық округі бойынша
32
Тұздыбастау ауылы
мәдениет үйінің акт залы
Жылқыбай көшесі, № 146
33
Тұздыбастау ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 13 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Қазбек би көшесі, №1

Перед многоэтажными домами №1,2,3,4,5,6,7
на пересечении улиц Центральная и Луговая
3
село Енбекши
Перед базаром "Верный"
вдоль Кульджинской трассы пересечение улицы Жайык
4
село Акдала
Перед зданием ПК "Алматы"
на пересечении улиц Хантәңірі и Қарқаралы
По Кайнарскому сельскому округу
1
село Еркин
Перед магазином "Березка"
на пересечении улиц Кирова и Космонавтов
2
село Жаналык
Перед магазином "№1 Жаналык"
на пересечении улиц Жетыген и Х.Омарова
3.
село Жалгамыс
Перед СШ №15
на пересечении улиц Школьная и Центральная
По Нуринскому сельскому округу
1.
село Нура
Рядом с Казпочтой
на пересечении улиц Инкарбек и Школьная
2.
село Туганбай
Перед СШ №30
на пересечении улиц Шаймерденова и Нургазиева
3.
село Остемир
Возле многоэтажного дома
на пересечении улиц Кызай Кунбике, Байдибек қызы и Гагарина
По Панфиловскму сельскому округу
1.
село Панфилова
Перед зданием акимата округа
Улица Томаровского
2.
село Панфилова
Перед зданием
СШ №17
на пересечении улиц Тимирязева и Панфилова
3
село Панфилова
Перед зданием
СШ №33
улица Уалиханова, 8 (при входе во двор школы)
4
село Карабулак
Перед зданием
СШ №22
на пересечении улиц Тлендиева и 8 Марта
5
село Тонкерис
Перед зданием
СШ №23
на пересечении улиц М.Макатаева и Титова
6
село Кызыл -Ту
Перед зданием
СШ №24
на пересечении улиц Тарпанова и М.Сапарова
По Туздыбастаускому сельскому округу
1.
село Туздыбастау
Перед зданием Дома культуры
на пересечении улиц Жылкыбай и Бердыгулова
2.
село Туздыбастау
Перед зданием Казпочты
на пересечении улиц Жылкыбай и Алдабергенова,2
3.
село Туздыбастау
Перед магазином "ASSY"
на пересечении улиц Сейдахмет и Казыбек би
4
село Туздыбастау
Вдоль трассы Талгар-Алматы
на пересечении улиц Жибек Жолы и Жылкыбай
5
село Туздыбастау
Вдоль Алатауской трассы
Алатауская трасса
6
село Туздыбастау
Вдоль Алатауской трассы
Алатауская трасса
Приложение 2 к постановлению акимата Талгарского района от "____" _______ года № ____
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями Талгарского района
Наименование населенных пунктов
Помещения
Адрес
1
2
3
4
по городу Талгар
1
город Талгар
актовый зал клуба колледжа агробизнеса и менеджмента имени
М. Бейсебаева
улица Рыскулова,
№ 68
2
город Талгар
актовый зал Талгарского медицинского колледжа
улица Павлова, №24 а
3
город Талгар
актовый зал общеобразовательной средней школы № 2 имени Сакена Сейфуллина с дошкольным мини-центром
улица Павлова, № 1
4
город Талгар
актовый зал общеобразовательной средней школы № 6 имени Жамбыла Жабаева с дошкольным мини-центром
улица Карасай батыра, без номера
5
город Талгар
актовый зал общеобразовательной средней школы-лицея № 7 им.А.Байтурсынова с дошкольным мини-центром
улица Жастар, № 15
6
город Талгар
актовый зал специализированной гимназии № 8 имени Ю. Гагарина для одаренных детей с обучением на трех языках с дошкольным мини-центром
улица Гагарина, № 31
7
город Талгар
актовый зал Талгарской центральной районной больницы
улица Павлова, № 5а
По Алатаускому сельскому округу
8
село Кызыл-Кайрат
актовый зал Дома культуры
улица Малькеева,
№ 35 б
9
село Кызыл-Кайрат
актовый зал общеобразовательной средней школы № 19 с дошкольным мини-центром
улица Ниязова, № 2
10
село Рысқулов
актовый зал общеобразовательной средней школа № 16 имени
Т. Рыскулова с дошкольным мини-центром
улица Бокина,
№ 2
По Бельбулакскому сельскому округу
11
село Бельбулак
актовый зал общеобразовательной средней школы № 10 с дошкольным мини-центром
улица Алтынсарина,
№ 16
12
село Талдыбулак
актовый зал общеобразовательной средней школы-гимназии № 34 имени К. Абдыгулова с дошкольным мини-центром
улица Маметовой,
№ 1
13
село Бирлик
актовый зал общеобразовательной средней школы-гимназии № 35 с дошкольным мини-центром.
улица Маметовой,
№ 2
По Бескайнарскому сельскому округу
14
село Бескайнар
актовый зал общеобразовательной средней школы № 20 с дошкольным мини-центром
улица Мичурина,
№ 36
По Бесагашскому сельскому округу
15
село Бесагаш
актовый зал общеобразовательной средней школы № 28 с дошкольным мини-центром
улица Кудайбердиева, №149
16
село Бесагаш
актовый зал общеобразовательной средней школы № 29 с дошкольным мини-центром
улица Ломоносова, без номера
По Гульдалинскому сельскому округу
17
село Гульдала
актовый зал общеобразовательной средней школы № 21 с дошкольным мини-центром
улица Кичикова, № 46
18
село Киши Байсерке
актовый зал общеобразовательной начальной школы № 40
улица Жамбыла, № 4а
По Кендалинскому сельскому округу
19
село Кендала
актовый зал общеобразовательной средней школы № 42 с дошкольным мини-центром
улица Кабанбай батыра, № 2
20
село Енбекши
актовый зал общеобразовательной основной школы № 39
улица Шоссейная,
№ 19
21
село Актас
актовый зал общеобразовательной средней школы № 36 с дошкольным мини-центром
улица без наименования
По Кайнарскому сельскому округу
22
село Еркин
актовый зал общеобразовательной средней школы № 26 с дошкольным мини-центром
улица Кирова, № 24
23
село Жаналык
актовый зал общеобразовательной средней школы № 37 имени Ильяса Жансугурова с дошкольным мини-центром
улица Омарова, № 13
24
село Жалгамыс
актовый зал общеобразовательной средней школы № 15 с дошкольным мини-центром
улица Школьная, № 2
По Нуринскому сельскому округу
25
село Нура
актовый зал Дома культуры
улица Инкарбек, без номера
26
село Туганбай
актовый зал общеобразовательной средней школы № 30 с дошкольным мини-центром
улица Чаймерденова,
№45
27
село Остемир
актовый зал общеобразовательной средней школы № 14 с дошкольным мини-центром
улица Ленина, № 32
По Панфиловскому сельскому округу
28
село Панфилова
актовый зал общеобразовательной средней школы № 17 с дошкольным мини-центром
улица Томаровского, №9
29
село Карабулак
актовый зал общеобразовательной средней школы № 22 с дошкольным мини-центром
улица Тлендиева, № 1
30
село Тонкерис
актовый зал общеобразовательной средней школы № 23 с дошкольным мини-центром
улица М.Макатаева,
№ 30
31
село Кызыл -ту
актовый зал общеобразовательной средней школы № 24 с дошкольным мини-центром
улица Тарпанова,
№ 21
По Туздыбастаускому сельскому округу
32
село Туздыбастау
актовый зал Дома культуры
улица Жылкыбая,
№ 146
33
село Туздыбастау
актовый зал общеобразовательной средней школы № 13 с дошкольным мини-центром
улица Казбек би, № 1