Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы "Жамбыл ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" №25-124 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 6 қаңтардағы № 44-198 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы "Жамбыл ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" № 25-124 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Алматы облысы Әділет департаментінде № 6191-05 болып тіркелді).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Жамбыл аудандық мәслихат төрағасы М. Амиргалиев

О признании утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата от 29 ноября 2024 года №25-124 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Жамбылскому району"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 6 января 2026 года № 44-198
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата от 29 ноября 2024 года № 25-124 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Жамбылскому району" (зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области № 6191-05).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Жамбылского районного маслихата М.Амиргалиев