Сайлау учаскесінің орталығын уақытша ауыстыру туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2026 жылғы 25 ақпандағы № 02-03 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабына сәйкес Жамбыл ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. №301 сайлау учаскесінің "Енбекшіарал ауылындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Еңбекшіарал ауылы, Көкбастау көшесі № 1а мекен-жайында орналасқан орталығын Сарыбай би ауылы, Қарасу көшесі № 20Б мекен-жайында орналасқан "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыбай би ауылындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне уақытша ауыстырылсын.
2. Жамбыл ауданының аумақтық сайлау комиссиясы №301 сайлау учаскесінің орталығын ауыстыру туралы ақпаратты сайлаушыларға жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында жариялансын және Жамбыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл ауданы әкімі аппаратының басшысы О.Сарсеновке жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Ертас

О временном переносе центра избирательного участка
Решение акима Жамбылского района Алматинской области от 25 февраля 2026 года № 02-03
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года аким Жамбылского района РЕШИЛ:
1. Временно перенести центр избирательного участка №301, расположенный по адресу: село Енбекшиарал, улица Кокбастау № 1а, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Енбекшиарал" в коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Сарыбай би" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области" расположенный по адресу: село Сарыбай би, улица Карасу № 20Б.
2. Территориальной избирательной комиссии Жамбылского района довести до сведения избирателей избирательного участка № 301 информацию о переносе центра избирательного участка.
3. Опубликовать настоящее решение в средствах массовой информации и разместить на интернет-ресурсе акимата Жамбылского района.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жамбылского района О.Сарсенова.
Аким района Н. Ертас