Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 563 "2026-2028 жылға арналған Бершүгір ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 586 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2025жылғы 24 желтоқсандағы № 563 "2026-2028 жылға арналған Бершүгір ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Бершүгір ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116003,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 104779,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11200,0 мың теңге;
2) шығындар – 167431,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 51428,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -51428,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 51428,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жапңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 13 ақпандағы
№ 586 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 563 шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Бершүгір ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.Кірістер

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 563 "Об утверждении бюджета Бершугирского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 13 февраля 2026 года № 586
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 563 "Об утверждении бюджета Бершугирского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бершугирского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 116003,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 104779,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11200,0 тысяч тенге;
2) затраты – 167431,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 51428,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -51428,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 51428,0 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 13 февраля
2026 года № 586
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 24 декабря
2025 года № 563
Бюджет Бершугирского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы