Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 436 "2026-2028 жылдарға арналған Тассай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 8 шілдедегі № 507 шешімі
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Тассай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 436 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Тассай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер 52 219 мың теңге;
салықтық түсiмдер 20 250 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
арнаулы түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсiмдері 31 969 мың теңге;
2) шығындар 54 619 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар
бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -2 400 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) 2 400 теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 400 теңге.".

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 436 "Об утверждении бюджета Тассайского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 8 июля 2026 года № 507
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Тассайского сельского округа на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года № 436 следующие изменения:
1) Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тассайского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 52 219 тысяч тенге;
налоговые поступления 20 250 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажы основного капитала 0 тенге;
специальные поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 31 969 тысяч тенге;
2) затраты 54 619 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 2400 тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 400 тенге.".