Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 423 "2026-2028 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 472 шешімі
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 423 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 3 598 634 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 766 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 000 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 2 830 634 мың теңге;
2) шығындар – 3 849 576,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 250 942,6 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 250 942,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 423 "Об утверждении бюджета города Хромтау на 2026-2028 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 27 апреля 2026 года № 472
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Хромтау на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года № 423 следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Хромтау на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 598 634 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 766 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 000 тысяч тенге;
специальные поступления - 0 тенге;
поступления трансфертов – 2 830 634 тысяч тенге;
2) затраты – 3 849 576,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -250 942,6 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 250 942,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;