Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 431 "2026-2028 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 453 шешімі
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 431 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер 59 551 мың теңге;
салықтық түсiмдер 9 300 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
арнаулы түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсiмдері 50 251 мың теңге;
2) шығындар 59 557,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 6,3 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану): 6,3 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 6,3 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының төрағасы
Э. Б. Болатов
Хромтау аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 13 ақпандағы
№ 453 шешіміне қосымша
Хромтау аудандық мәслихаттың
2025 жылғы 24
желтоқсанындағы
№ 431 шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Қопа ауылдық округінің бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 431 "Об утверждении бюджета Копинского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 13 февраля 2026 года № 453
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Копинского сельского округа на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года № 431 следующие изменения:
1) Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Копинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 59 551 тысяч тенге;
налоговые поступления 9 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
специальные поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 50 251 тысяч тенге;
2) затраты 59 557,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 6,3 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: 6,3 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 6,3 тысяч тенге.".
2) Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Хромтауского
районного маслихата
Болатов Э. Б.
приложение к решению
районного маслихата
№ 453 от 13 февраля 2026 года
Приложение 1 к решению
Хромтауского районного
маслихата № 431 от 24 декабря
2025 года
Бюджет Копинского сельского округа на 2026 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы