Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 21 мамырдағы № 85 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 17, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабына сәйкес, Ойыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Ақтөбе облысының энергетика және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне Ойыл ауданы, Саралжын ауылдық округінен, Ақкемер ауылынан Бестамақ ауылына дейінгі жеткізуші газ құбырының конкурын салуүшін, жалпы көлемі 6.0592 га жер учаскесіне жер пайдаланушылардан алып қоймай, 2026 жылдың 31 желтоқсан айына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сертитута
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 21 мая 2026 года № 85
В соответствии со статьей 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном самоуправлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В соответствии с приложением к настоящему постановлению, государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Актюбинской области" предоставляется право пользования земельным участком общей площадью 6.0592 га сроком на 3 (три) года для строительства газопровода от села Аккемер до села Бестамак, Саралжинского сельского округа, Уилского района сроко до 31 декабря 2026 года без изъятия права пользования у землепользователей.

2. "Ойыл аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен.
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ойыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

2. Государственное учреждение "Отдел по земельным отношениям Уилского района" в установленном законодательством порядке обеспечить.
1) представить настоящее постановление для официальной публикации в справочно-контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Уилского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.