"СНПС-Ақтөбемұнайгаз" акционерлік қоғамымен барлау және бақылау ұңғымаларын бұрғылау мақсатында қоғамдық сервитут белгілеу үшін" қаулысының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 28 мамырдағы № 133 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 81-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына және "СНПС-Ақтөбемұнайгаз" акционерлік қоғамының 2026 жылғы 8 мамырдағы № ҰЗ-99 санды қатынас хаты негізінде Темір ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 6 маусымдағы № 87 "СНПС-Ақтөбемұнайгаз" акционерлік қоғамымен барлау және бақылау ұңғымаларын бұрғылау мақсатында қоғамдық сервитут белгілеу үшін" қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Темір ауданы әкімінің осы салаға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Темір ауданының әкімі А. Жақсылықов

"Об отмене постановления "Об установлении публичного сервитута с акционерным обществом СНПС-Ақтөбемұнайгаз для целей бурения разведочных и контрольных скважин"
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 28 мая 2026 года № 133
На основании статьи 81 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма акционерного общества "СНПС-Актобемунайгаз" № ҰЗ-99 от 8 мая 2026 года, акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 6 июня 2024 года № 87 "Об установлении публичного сервитута с акционерным обществом "СНПС-Актобемунайгаз" для целей бурения разведочных и контрольных скважин".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Темирского района, курирующего данную сферу.
Аким Темирского района А. Жаксылыков