Мұғалжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 497 "2026-2028 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 14 тамыздағы № 603 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 497 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 851 506 мың теңге:
салықтық түсімдер – 559 625 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 587 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 69 788 мың теңге;
трансферттер түсімі – 220 506 мың теңге;
2) шығындар – 878 618,3 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 27 112,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) – 27 112,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27 112,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
К. Ермағамбетов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2026 жылғы
14 тамыздағы № 603 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
26 желтоқсандағы № 497
шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Қандыағаш қаласының бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 497 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2026-2028 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 14 августа 2026 года № 603
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 497 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Кандыагаш на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 851 506 тысяч тенге:
налоговые поступления – 559 625 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 587 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 69 788 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 220 506 тысяч тенге;
2) затраты – 878 618,3 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -27 112,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 112,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетныхсредств – 27 112,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
Ермагамбетов К.
Приложение
к решению Мугалжарского
районного маслихата
от 14 августа 2026 года № 603
Приложение 1
к решению Мугалжарского
районного маслихата
от 26 декабря 2025 года № 497
Бюджет города Кандыагаш на 2026 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование