Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Бестау ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 11 маусымдағы № 7 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2026 жылғы 02 маусымдағы № 2 қорытындысына сәйкес, Бестау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданы Бестау ауылдық округі Бестау ауылындағы атауы жоқ көшеге "Атағұл Сеилов" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бестау ауылдық округінің әкімі Ө. Ищанов

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима Бестауского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 11 июня 2026 года № 7
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключениям Областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 02 июня 2026 года № 2, аким Бестауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить имя "Атағұл Сеилов" безымянной улице села Бестау Бестауского сельского округа Кобдинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бестауского сельского округа О. Ищанов