Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 438 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 мамырдағы № 470 шешімі
ШЕШТІ:
Қобда аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 438 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2028 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынандай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 40 196 мың теңге:
салықтық түсімдер - 7 800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
арнайы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері –32 396 мың теңге;
2) шығындар –41 025,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо- 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Қобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 438 "Об утверждении бюджета Жиренкопинского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 мая 2026 года № 470
РЕШИЛ:
Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 438 "Об утверждении бюджета Жиренкопинского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жиренкопинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 40 196 тысяч тенге:
налоговые поступления –7 800 тысяч тенге;
не налоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальное поступление – 0 тенге;
поступления трансфертов – 32 396тысяч тенге;
2) затраты – 41 025,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0тенге;

6) бюджеттің мұңайға қатысты емес тапшылығы (профицитін) – 0теңге, соның ішінде:
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –0 теңге,соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 829,1 мың теңге.
2. Көрсетілген 1 шешімдегі қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының
2026 жылғы 15 мамырдағы
№ 470 шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 438 шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

6) не нефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге, в том числе:
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 829,1 тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новое редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Кобдинского районного маслихата Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 15 мая 2026 года № 470
Приложение № 1 к решению Кобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 438
Бюджет Жиренкопинского сельского округа на 2026 год.
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы