Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақыларын белгілеу тәртібі мен шарттарын айқындау туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 ақпандағы № 450 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.04.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении порядка и условий назначения стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 12 февраля 2026 года № 450
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.04.2026.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. "Қобда аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үміт" отбасын қолдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Ақтөбе облысының Қобда аудандық әлеуметтік кызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Қобда аудандық белсенді ұзақ өмір орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемеақысы 25 (жиырма бес) пайыз көлемінде белгіленсін.

1. Установить стимулирующую надбавку к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центр поддержки семьи "Үміт" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел занятости и социальных программ", коммунального государственного учреждения "Кобдинский районный центр оказания социальных услуг Актюбинской области", коммунального государственного учреждения "Кобдинский районный центр активного долголетия" в размере 25 (двадцати пяти) процентов за счҰт средств местного бюджета.