Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 419 "2026-2028 жылдарға арналған Шәмші Қалдаяқов ауылы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 6 тамыздағы № 492 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Шәмші Қалдаяқов ауылы бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 419 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2026-2028 жылдарға арналған Шәмші Қалдаяқов ауылы бюджеті атқарылуға қабылдансын, оның ішінде 2026 жылға арналған бюджет 1,2 және 3 қосымшасына сәйкес мынадай көлемдер бекітілсін:
1) кірістер – 46313,0 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15354,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 116,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1504,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 29339,0 мың теңге;
2) шығындар – 47219,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар
бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – - 906,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитiн пайдалану) – 906,6 мың теңге,
оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 906,6 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2026 жылғы
6 тамыздағы № 492 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
23 желтоқсандағы № 419
шешіміне1 қосымша
2026 жылға арналған Ш. Қалдаяқов ауылы бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата № 419 от 23 декабря 2025 года "Об утверждении бюджета села Шамши Калдаякова на 2026-2028 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 6 августа 2026 года № 492
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета села Шамши Калдаякова на 2026-2028 годы" 23 декабря 2025 года № 419 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет села Шамши Калдаякова на 2026-2028 годы согласно приложению 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 46313,0 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления -15354,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 116 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1504 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 29339,0 тысяч тенге;
2) затраты - 47219,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -906,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 906,6 тысяч тенге,
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 906,6 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение
к решению Каргалинского
районного маслихата от 6
августа 2026 года № 492
Приложение 1
к решению Каргалинского
районного маслихата от 23
декабря 2025 года № 419
Бюджет села Ш. Калдаякова на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы