"2026-2028 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 351 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2026 жылғы 17 ақпандағы № 366 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Байғанин аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 351 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 211 118 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 174 728 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 390 мың теңге;
2) шығындар – 346 621,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 135 503,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 135 503,7 мың теңге , оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары–135 503,7 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 351
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 17 февраля 2026 года № 366
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Ащынского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 351 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 211 118 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 174 728 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 390 тысяч тенге;
2) затраты – 346 621,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 135 503,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 135 503,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 135 503,7 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.