Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Бесқоспа ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 5 маусымдағы № 13 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2026 жылғы 02 маусымдағы № 2 қорытындысына сәйкес, Бесқоспа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауданы Бесқоспа ауылдық округі Есет батыр ауылындағы атауы жоқ көшеге "Бақыт Биманалин" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқоспа ауылдық округ
әкімі
Н. Таженов

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима Бескоспинского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 5 июня 2026 года № 13
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 02 июня 2026 года № 2, аким Бескоспинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить имя "Бақыт Биманалин" безымянной улице села Есет батыра Бескоспинского сельского округа Алгинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бескоспинского сельского
округа
Н. Таженов