Ақтөбе қаласы аумағында техногендік сипаттағы жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімінің 2026 жылғы 8 сәуірдегі № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" бұйрығына сәйкес және Ақтөбе облысының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі облыстық комиссиясының кезектен тыс отырысының 2026 жылғы 7 сәуірдегі № 5-ТЖ хаттамасының негізінде, Ақтөбе қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40 мекенжайында орналасқан облыстық әкімдіктің әкімшілік ғимаратының өртенуіне байланысты техногендік сипаттағы жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Бекет

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба на территории города Актобе
Решение акима города Актобе Актюбинской области от 8 апреля 2026 года № 2
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и статьей 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказа и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола заседания от 7 апреля 2026 года № 5-ТЖ областной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации, аким города Актобе РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба в результате пожара административного здания областного акимата, расположенного по адресу: г. Актобе, район Астана, пр. Абилкайыр хана 40.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Бекет