"Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының мөлшерлемелері туралы" облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 236 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2026 жылғы 31 наурыздағы № 317 шешімі
Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының мөлшерлемелері туралы" облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 236 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3326) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Орман кодексінің 14-бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 630-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 13 қыркүйектегі № 383 "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін есептеудің әдістемелік нұсқауларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 17560 болып тіркелген) сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. СҮЙІНТАЕВА

О внесении изменения в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 236 "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда"
Решение Актюбинского областного маслихата от 31 марта 2026 года № 317
Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 236 "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3326), следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 2) статьи 14 Лесного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 630 Налогового кодекса Республики Казахстан, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 сентября 2018 года № 383 "Об утверждении Методических указаний расчета ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17560), Актюбинской областной маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Г. СУЕНТАЕВА