Ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құны субсидиялауға жататын Ақтөбе облысын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2026 жылғы 13 сәуірдегі № 65 қаулысы
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня систем водоснабжения Актюбинской области, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию
Постановление акимата Актюбинской области от 13 апреля 2026 года № 65
В соответствии со статьей 27 Водного кодекса Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған Ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құны субсидиялауға жататын Ақтөбе облысын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының энергетика және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.

1. Утвердить прилагаемый Перечень систем водоснабжения Актюбинской области, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить направление настоящего постановления на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.