Шортанды ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 17 қарашадағы № А-3/236 "Шортанды ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" және "Тілдерді оқыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемелері қызметкерлерінің лауазымдық айлық ақыларына ынталандырушы үстемақылар белгілеу тәртібі мен шарттарын айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 29 қаңтардағы № А-1/30 қаулысы
Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 17 қарашадағы № А-3/236 "Шортанды ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" және "Тілдерді оқыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемелері қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемақыларды белгілеу тәртібі мен шарттарын айқындау туралы" қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Шортанды ауданының ішкі саясат және тілдерді дамыту бөліміне қарасты "Жастар ресурстық орталығы" және "Тілдерді оқыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемелері қызметкерлерінің лауазымдық айлық ақыларына ынталандырушы үстемақылар белгілеу тәртібі мен шарттарын айқындау туралы";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен Шортанды ауданының ішкі саясат және тілдерді дамыту бөліміне қарасты "Жастар ресурстық орталығы" және "Тілдерді оқыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемелерінің қызметкерлеріне (оның ішінде А1/3, А2/3, А3/3, В2/1, В2/4, В3/4, С2, С3 санаттарындағы қызметкерлерге) лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемақылар белгіленсін."
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шортанды ауданы әкімінің орынбасары Ш.Х.Ахметоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының әкімі С.Шабаров

О внесении изменений в постановление акимата Шортандинского района от 17 ноября 2025 года № А-3/236 "Об определении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунальных государственных учреждений "Молодежный ресурсный центр" и "Центр обучения языкам" отдела внутренней политики, культуры и развития языков Шортандинского района"
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 29 января 2026 года № А-1/30
Акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Шортандинского района от 17 ноября 2025 года № А-3/236 "Об определении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунальных государственных учреждений "Молодежный ресурсный центр" и "Центр обучения языкам" отдела внутренней политики, культуры и развития языков Шортандинского района" внести следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об определении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунальных государственных учреждений "Молодежный ресурсный центр" и "Центр обучения языкам" отдела внутренней политики и развития языков Шортандинского района";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить за счет средств местного бюджета стимулирующие надбавки к должностными окладам работникам коммунальных государственных учреждений "Молодежный ресурсный центр" и "Центр обучения языкам" отдела внутренней политики и развития языков Шортандинского района (в том числе работники категорий А1/3, А2/3, А3/3, В2/1, В2/4, В3/4, С2, С3)."
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шортандинского района Ахметову Ш.Х.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Шортандинского района С. Шабаров