Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 28 сәуірдегі № А-4/157 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармақтарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының заңына сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) барлық қандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Целиноград ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2021 жылғы 29 маусымдағы № А-3/213 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23295 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын Целиноград ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі Д.Сабырғали
Келісілді
Целиноград аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
______ Айткужина А. А.
______________________
Целиноград ауданы әкімдігінің
20___ жылғы "__" ____________
№ _____ қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
№ п/п
Елді мекеннің атауы
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Ақмол ауылы
Гагарин көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Ақмол ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
2.
Ақмол ауылы
Гагарин көшесі, 12, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы стенд "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд.
3.
Ақмол ауылы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 28 апреля 2026 года № А-4/157
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Целиноградской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу акимата Целиноградского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 29 июня 2021 года № А-3/213 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23295).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Целиноградского района
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Целиноградского района Д. Сабырғали
Согласовано
Председатель
Целиноградской районной
территориальной избирательной
комиссии
______ Айткужина А. А.
______________________
Приложение к постановлению
акимата Целиноградского района
от "__" __________ 20___ года
№ ___________
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
село Акмол
улица Гагарина, 1, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Акмол отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области"
2.
село Акмол
улица Гагарина, 12, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района
3.
село Акмол

4-шағын ауданы, 1604, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімінің Ақмол ауылының мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд стенд.
4.
Өтеміс ауылы
Бекбауыл көшесі, құрылыс 7/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімінің Өтеміс ауылының жалпы білім беретін мектебі" ғимаратының жанындағы стенд
5.
Нұресіл ауылы
Қажымұқан көшесі, 2 А, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы стенд "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Нұресіл ауылының ауылдық мәдениет үйі" ғимаратының жанындағы стенд.
6.
Раздольное ауылы
Алтынсарин көшесі, 27, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Раздольное ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
7.
Жаңа Жайнақ ауылы
Теректі көшесі, 20, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Жаңа Жайнақ ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
8.
Қабанбай батыр ауылы
Бірлік көшесі, 1 А, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы стенд "Аудандық мәдениет үй" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Қабанбай батыр ауылының ауылдық мәдениет үйі" ғимаратының жанындағы стенд..
9.
Қабанбай батыр ауылы
Ы.Алтынсарин көшесі, 6А, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қабанбай батыр ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
10.
Қызылжар ауылы
Бейбітшілік көшесі, 21, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қызылжар ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
11.
Сарыадыр ауылы
Орталық көшесі, 10, "Нұра" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимаратының жанындағы стенд
12.
Нұра ауылы
Орталық көшесі, 14, "Нұра" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд.
13.
Қараөткел ауылы
Кенесары хан 2 Д, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қараөткел ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
14.
Қараөткел ауылы
Қожа Ахмет Йассауи, 9Б, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қараөткел ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
15.
Қараөткел ауылы
Бөгенбай батыр көшесі, 2а, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімінің Қараөткел ауылының IT мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
16.
Қараөткел ауылы
Мұқағали Мақатаев көшесі, 16, "Самұрық" дүкенінің жанындағы стенд
17.
Қараөткел ауылы
Мұқағали Мақатаев көшесі, 1, "Ислам" базарының жанындағы стенд
18.
Қараөткел ауылы
Сарыарқа көшесі, 51А, "Саудакент" дүкенінің жанындағы аялдама павильоны
19.
Қараөткел ауылы
Мұқағали Мақатаев көшесі, "Тамерлан" дүкенінің жанындағы стенд
20.
Қараөткел ауылы
Кәукен Кенжетаев көшесі "Шырын-маркет" дүкенінің жанындағы аялдама павильоны
21.
Қараөткел ауылы
10 шағын аудан, "Қараөткел" дүкенінің жанындағы аялдама павильоны
22.
Жаңажол ауылы
Қуанышбаев көшесі, 15, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Жаңажол ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
23.
Жаңажол ауылы
Абай көшесі, Целиноград ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы стенд "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Жаңажол ауылының ауылдық клубы" ғимаратының жанындағы стенд
24.
Қызыл суат ауылы

4-й микрорайон, 1604, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия села Акмол отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области"
4.
село Отемис
улица Бекбауыл, строение 7/1, стенд возле здания "Общеобразовательная школа села Отемис отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области"
5.
село Нуресиль
улица Кажымукана, 2 А, стенд возле здания "Сельский дом культуры села Нуресиль" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района
6.
село Раздольное
улица Алтынсарина, 27, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Раздольное отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области"
7.
село Жана Жайнак
улица Теректи, 20, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жана Жайнак отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области"
8.
село Кабанбай батыра
улица Бирлик, 1 А, стенд возле здания "Сельский дом культуры села Кабанбай батыра" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района
9.
село Кабанбай батыра
улица Ы. Алтынсарина, 6А, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кабанбай батыра отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
10.
село Кызылжар
улица Бейбитшилик, 21, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кызылжар отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области"
11.
село Сарыадыр
улица Орталык, 10, стенд возле здания офиса товарищества с ограниченной ответственностью "Нура"
12.
село Нура
улица Орталык, 14, стенд возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Нура"
13.
село Караоткель
улица Кенесары хан, 2 Д, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 села Караоткель отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области"
14.
село Караоткель
улица Қожа Ахмет Йассауи, 9Б, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 села Караоткель отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области"
15.
село Караоткель
улица Богенбай батыра, 2а, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "IT школа-лицей села Караоткель отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области"
16.
село Караоткель
улица Макатаева, 16, стенд возле магазина "Самұрық"
17.
село Караоткель
улица Макатаева, 1, стенд возле рынка "Ислам"
18.
село Караоткель
улица Сарыарка, 51А, остановочный павильон возле магазина "Саудакент"
19.
село Караоткель
улица Макатаева, стенд возле магазина "Тамерлан"
20.
село Караоткель
улица Каукена Кенжетаева остановочный павильон возле магазина "Шырын-маркет"
21.
село Караоткель
10 микрорайон, остановочный павильон возле магазина "Караоткель"
22.
село Жанажол
улица Куанышбаева, 15, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Жанажол отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области"
23.
село Жанажол
ул.Абая, стенд возле здания "Сельский клуб села Жанажол" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района
24.
село Кызыл суат

Талғат Бигелдинов көшесі, 40/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қызыл суат ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
25.
Шұбар ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Шұбар ауылының негізгі орта мектебі мектебі" коммуналдық мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
26.
Аққайың ауылы
Мира көшесі, 26, "Шапағат" арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
27.
Нұрлы ауылы
10-көше, 1, "Айханым" дүкенінің жанындағы стенд
28.
Жалғызқұдық ауылы
Бейбітшілік көшесі, 64 В, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы стенд "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Жалғызқұдық ауылының ауылдық мәдениет үйі" ғимаратының жанындағы стенд.
29.
Жарлыкөл ауылы
Жеңіс көшесі, 26/А, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Жарлыкөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
30.
Тасты ауылы
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі, 1А, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы стенд "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
31.
Ақмешіт ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, 7, Целиноград ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы стенд "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Ақмешіт ауылының ауылдық клубы" ғимаратының жанындағы стенд
32.
Тастақ станциясы
Астық көшесі, 11, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Тастақ станциясының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
33.
Арайлы ауылы
Жастар көшесі, 5 Б, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Арайлы ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
34.
Төңкеріс ауылы
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Төңкеріс ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
35.
Ынтымақ ауылы
Парасат көшесі, 12, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Ынтымақ ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
36.
Қосшоқы станциясы
Алтынсарин көшесі, 6, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қосшоқы станциясының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
37.
Жайнақ станциясы
Жастар көшесі, 20, "Қазақстан темір жолы" акционерлік қоғамы филиалы ғимаратының жанындағы стенд
38.
Мәншүк Мәметова ауылы
Атамекен көшесі, 11, Целиноград ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы стенд "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Мәншүк Мәметова ауылының ауылдық клубы" ғимаратының жанындағы стенд
39.
Жаңаесіл ауылы
Болашақ көшесі, 8, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Жаңаесіл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
40.
Қараменді батыр ауылы
Достық көшесі, 13, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қарамеңді батыр ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
41.
Мортық ауылы
Абай көшесі, 7, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы стенд "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ауылдық клубы ғимаратының жанындағы стенд.
42.
Оразақ ауылы
Әубәкіров көшесі, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Оразақ ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
43.
Бірлік ауылы
Орталық көшесі, 3, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Бірлік ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
44.
Родина ауылы
Школьная көшесі, 1, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы стенд "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Родина ауылының ауылдық клубы" ғимаратының жанындағы стенд.
45.
Садовое ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 19, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы стенд "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Садовое ауылының ауылдық клубы" ғимаратының жанындағы стенд.
46.
Зеленый Гай ауылы
Самал көшесі, 1, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы стенд "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Зеленый Гай ауылының ауылдық клубы" ғимаратының жанындағы стенд.
47.
Ақжар ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 40, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Ақжар ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
48.
Опан ауылы
Дінмұхаммед Қонаев көшесі, 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Опан ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
49.
Рахымжан Қошқарбаев ауылы

улица Талгата Бегильдинова, 40/1, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кызылсуат отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области"
25.
село Шубар
улица Тауелсиздик, 19, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Шубар отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
26.
село Аккайын
улица Мира, 26, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг "Шапагат".
27.
село Нурлы
село Нұрлы, улица 10, 1, стенд возле магазина "Айханым"
28.
село Жалгызкудук
улица Бейбитшилик, 64 В, стенд возле здания "Сельский дом культуры села Жалгызкудук" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района.
29.
село Жарлыколь
улица Женис, 26/А, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жарлыколь отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
30.
село Тасты
улица Ахмет Байтурсынулы, 1А, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района.
31.
село Акмечеть
улица Абая Кунанбаева, 7, стенд возле здания "Сельский клуб села Акмечеть" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района
32.
станция Тастак
улица Астык, 11, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа станции Тастак отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
33.
село Арайлы
улица Жастар, 5 Б, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Арайлы отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
34.
село Тонкерис
улица Ахмет Байтурсынулы, 1, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Тонкерис отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
35.
село Ынтымак
улица Парасат, 12, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Ынтымак отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
36.
станция Косчеку
улица Алтынсарина, 6, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа станции Косчеку отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
37.
станция Жайнак
улица Жастар, 20, стенд возле здания филиала акционерного общества "Қазақстан темір жолы".
38.
село Мәншүк Мәметова
улица Атамекен, 11, стенд возле здания "Сельский клуб села Мәншүк Мәметова" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района
39.
село Жанесиль
улица Болашак, 8, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жанаесиль отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
40.
село Караменды батыра
улица Достык, 13, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Караменды батыра отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
41.
село Мортык
улица Абая, 7, стенд возле здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района.
42.
село Оразак
улица Аубакирова, 2, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Оразак отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
43.
село Бирлик
улица Орталык, 3, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Бирлик отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
44.
село Родина
улица Школьная, 1, стенд возле здания "Сельский клуб села Родина" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района.
45.
село Садовое
улица Тауелсиздик, 19, стенд возле здания "Сельский клуб села Садовое" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района.
46.
село Зеленый Гай
улица Самал, 1, стенд возле здания "Сельский клуб села Зеленый Гай" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района.
47.
село Ақжар
улица Ыбырая Алтынсарина, 40, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Приречное отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
48.
село Опан
улица Динмухаммеда Кунаева, 24, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Опан отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
49.
село Рахымжан Кошкарбаева

Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, құрылыс 1, "Ен Дала" ЖШС кеңсесінің. жанындағы стенд
50.
Сарыкөл ауылы
036 есептік квартал, құрылыс 1 "Ен Дала" ЖШС жанындағы стенд
51.
Преображенка ауылы
Нұра көшесі, 32, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Преображенка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
52.
Софиевка ауылы
Қабанбай батыр көшесі, 33, Целиноград ауданы әкімі аппаратының мәдениет бөлімі жанындағы стенд "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Софиевка ауылының ауылдық Мәдениет үйі" ғимаратының жанындағы стенд.
53.
Жабай ауылы
"Жабай" ЖШС машина-трактор шеберханасы ғимаратының жанындағы стенд
54.
Шалқар ауылы
Иманбаев көшесі, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Шалқар ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
55.
Қаратомар ауылы
Нұрпейісов көшесі, 17, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қаратомар ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
56.
Отаутүскен ауылы
Қалдаяқов көшесі, 13/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Отаутүскен ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
57.
Талапкер ауылы
Мұхтар Әуезов көшесі, 23, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Талапкер ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
58.
Талапкер ауылы
Бауыржан Момышұлы көшесі, 110, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімінің Талапкер ауылының IT-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
59.
Талапкер ауылы
Талапкерская көшесі, 50, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімінің Талапкер ауылының мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
60.
Қажымұқан ауылы
Мұңайтпасов көшесі, 35, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қажымұқан ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
61.
Ыбырай Алтынсарин ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, 33, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Ыбырай Алтынсарин ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы аялдама павильоны.
62.
Қаражар ауылы

улица Тауелсиздик 25 жылдыгы, строение 1, стенд возле конторы ТОО "Ен дала"
50.
село Сарыколь
учетный квартал 036, строение 31, стенд возле ТОО "Ен дала"
51.
село Преображенка
улица Нура, 32, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Преображенка отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
52.
село Софиевка
улица Кабанбай батыра, 33, стенд возле здания "Сельский дом культуры села Софиевка" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры аппарата акима Целиноградского района.
53.
село Жабай
стенд возле здания машинно-тракторной мастерской ТОО "Жабай"
54.
село Шалкар
улица Иманбаева, 2, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Шалкар отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
55.
село Каратомар
улица Нурпеисова, 17, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Каратомар отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
56.
село Отаутускен
улица Калдаякова, 13/1, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Отаутускен отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
57.
село Талапкер
улица Мухтара Ауезова, 23, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Талапкер отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
58.
село Талапкер
улица Бауыржана Момышулы, 110, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "IT-лицей села Талапкер отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
59.
село Талапкер
улица Талапкерская, 50, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия села Талапкер отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
60.
село Кажымукан
улица Мунайтпасова, 35, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кажымукан отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
61.
село Ыбырай Алтынсарина
улица Абая Кунанбаева, 33, остановочный павильон возле здания коммунального государственного учреждение "Общеобразовательная школа села Ыбырая Алтынсарина отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
62.
село Каражар

Есептік квартал 070, құрылыс 1, Целиноград ауданы білім бөлімінің "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қаражар ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
63.
Қоянды ауылы
Әл-Фараби көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қоянды ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд.
64.
Қоянды ауылы

учетный квартал 070, строение 1, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Каражар отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
63.
село Коянды
улица Аль-Фараби, 1, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 села Коянды отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
64.
село Коянды

Жібек жолы көшесі 167, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімінің Қоянды ауылының № 2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
65.
Қоянды ауылы
Мәңгілік ел көшесі 71/60, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімінің Қоянды ауылының мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд

улица Жибек жолы 167, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 села Коянды отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
65.
село Коянды
улица Мәңгілік ел 71/60, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Школа лицей села Коянды отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".