"Целиноград ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Целиноград ауданы әкімінің 2021 жылғы 18 маусымдағы № 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2026 жылғы 28 сәуірдегі № 5 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабы 1-тармағына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. "Целиноград ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2021 жылғы 18 маусымдағы № 5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23297 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
3, 25-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"
3.
№ 641 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Өтеміс ауылы, Бекбауыл көшесі, құрылыс 7/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Өтеміс ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Өтеміс ауылы.
";
"
25.
№ 663 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Ақмешіт ауылы, Абай Кунанбаев көшесі, құрылыс 7, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекаралары: Ақмешіт ауылы.
".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі Д. Сабырғали
Келісілді
Целиноград аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
______ Айткужина А. А.
______________________

О внесении изменений в решение акима Целиноградского района от 18 июня 2021 года № 5 "Об образовании избирательных участков по Целиноградскому району"
Решение акима Целиноградского района Акмолинской области от 28 апреля 2026 года № 5
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционным закона "О выборах в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Целиноградского района Акмолинской области "Об образовании избирательных участков по Целиноградскому району" от 18 июня 2021 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23297) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
пункты 3, 25 изложить в новой редакции:
"
3.
Избирательный участок № 641
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Отемис, улица Бекбауыл, строение 7/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Отемис отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Отемис.
";
"
25.
Избирательный участок № 663
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Акмечеть, улица Абая Кунанбаева, строение 7, здание сельского клуба.
Границы: село Акмечеть.
".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Целиноградского района Акмолинской области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Целиноградского района Д. Сабырғали
Согласовано
Председатель
Целиноградской районной
территориальной избирательной
комиссии
______ Айткужина А. А.
______________________