Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 7/41 "2026-2028 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2026 жылғы 3 сәуірдегі № 1/46 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 7/41 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 208 716,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 99 766,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 108 950,0 мың теңге;
2) шығындар – 240 270,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 7/41 "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2026-2028 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 3 апреля 2026 года № 1/46
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 7/41 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы –208 716,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 99 766,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –108 950,0 тысяч тенге;
2) затраты – 240 270,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -31 554,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –31 554,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б. Рыспаев
Қорғалжын аудандық мәслихатының

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-31 554,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 554,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б. Рыспаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата

104 080,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
3 080,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Тоқтар Әубәкіров көшесі, 9 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
14 000,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Хайретдин Болғанбаев көшесі, 8/1 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
17 000,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Мадин Рахымжан көшесі, 48 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
27 000,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Кенжебек Күмісбеков көшесі, 36 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
24 300,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Хайретдин Болғанбаев көшесі, 12 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
12 700,0
Тарихи тұлғалар тақырыбында көркемдік безендіру (2 дана)
6 000,0

104 080,0
Бонусы административным государственным служащим
3 080,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Токтара Аубакирова 9
14 000,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Хайретдина Болганбаева 8/1
17 000,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Мадина Рахимжана 48
27 000,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Кенжебека Кумисбекова 36
24 300,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын улица Хайретдина Болганбаева 12
12 700,0
Художественное оформление на тему "Исторические личности" (2 штуки)
6 000,0