Зеренді аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 39-292 "2026–2028 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылдық округтерінің, ауылының бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2026 жылғы 30 наурыздағы № 45-319 шешімі
Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "2026–2028 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы №39-292 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Зеренді ауданының Зеренді ауылдық округінің 2026–2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 4-1, 4-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 394 630,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 263 065,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 182,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 202,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 129 181,7 мың теңге;
2) шығындар – 419 161,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24 531,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 531,1 мың теңге.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Зеренді ауданының Мәлік Ғабдуллин ауылдық округінің 2026–2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 15, 15-1, 15-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 488,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 917,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94 571,0 мың теңге;
2) шығындар – 110 722,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 39-292 "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2026-2028 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 30 марта 2026 года № 45-319
Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2026–2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 39-292 следующие изменения:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Зерендинского сельского округа Зерендинского района на 2026–2028 годы, согласно приложениям 4, 4-1, 4-2 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 394 630,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 263 065,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 182,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 202,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 129 181,7 тысяча тенге;
2) затраты – 419 161,8 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24 531,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 531,1 тысяча тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет сельского округа Малика Габдуллина Зерендинского района на 2026–2028 годы, согласно приложениям 15, 15-1, 15-2 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 488,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 917,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94 571,0 тысяча тенге;
2) затраты – 110 722,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;