Ерейментау ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшерін айқындау туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 26 қаңтардағы № а-1/15 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 қаңтардағы № 8С-50/4-26 шешімі
1. Қазақстан Республикасының Жер Кодексiнің 43-1 бабының 2-1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және 31-баптарына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
2. Осы бірлескен қаулының және шешімінің қосымшасына сәйкес Ерейментау ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері айқандалсын.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі Н.Мұқатов
Ерейментау аудандық мәслихатының төрағасы М.Әбжіков
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2026 жылғы 26 қаңтардағы
№а-1/15 бірлескен қаулысына
және Ерейментау аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 26 қаңтардағы
№ 8С-50/4-26 шешіміне
қосымша
Ерейментау ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері
Ауыл шаруашылығы алқаптарының ауданы, гектар
Оның ішінде
егістік
шабындықтар
жайылымдар
Шаруа немесе фермер қожалығын жүргізу үшін

"Об определении максимальных размеров земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в Ерейментауском районе"
Совместные постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 26 января 2026 года № а-1/15 и решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26 января 2026 года № 8С-50/4-26
В соответствии с пунктом 2-1 статьи 43-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и статьями 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить максимальные размеры земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства по Ерейментаускому району согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ерейментауского района Н. Мукатов
Председатель Ерейментауского районного маслихата М. Абжиков
Приложение
к совместному постановлению
акимата Ерейментауского района
от 26 января 2026 года №а-1/15 и решению
Ерейментауского районного маслихата
от 26 января 2026 года № 8С-50/4-26
Об определении максимальных размеров земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в Ерейментауском районе
Площадь сельскохозяйственных угодий, гектар
В том числе
пашня
сенокосы
пастбища
Для ведения крестьянского или фермерского хозяйства