"КОКШЕТАУ ЭНЕРГО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне 49 жыл мерзімге шектеулі нысаналы пайдалану құқығын (жария сервитут) беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Константиновка ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 21 сәуірдегі № 19 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына, 69-баптың 4-тармағы 2) тармақшасына, 43-бабының 7-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, "КОКШЕТАУ ЭНЕРГО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің өтініші, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі басшысы А.М. Магимовтың 2026 жылғы 21 сәуірдегі № 138 бұйрығымен бекітілген жерге орналастыру жобасы негізінде, Константинов ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. "КОКШЕТАУ ЭНЕРГО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Константинов ауылдық округінің Константиновка ауылындағы Новая, Достык көшесінде орналасқан КТП № 3-9 және одан тарайтын 0,4 кВ әуе желілерін ф.1, ф.2 қызмет көрсету үшін жалпы алаңы 0,0089 га жер учаскесіне 49 жыл мерзімге шектеулі нысаналы пайдалану құқығы (жария сервитут) берілсін
Жердің санаты: елді мекендердің жерлері.
"КӨКШЕТАУ ЭНЕРГО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі тарихи - мәдени мұраны қорғау және пайдалану жөніндегі санитариялық-экологиялық нормалар мен нормаларды, жерасты және жер үсті коммуникацияларын салу және пайдалану үшін уәкілетті органдардың, аралас жер пайдаланушылардың кедергісіз өтуі мен қолжетімділігін сақтасын.
Жер учаскесі бөлінеді деп есептелсін.
1. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Константинов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне:
1) осы шешімнің қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық нұсқадағы көшірмесін Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді қамтамасыз ету;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін оны Константинов ауылдық округі әкімдігі аппаратының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз ету.

О предоставлении товариществу с ограниченной ответственностью "КОКШЕТАУ ЭНЕРГО" права ограниченного целевого пользования (публичный сервитут) сроком на 49 лет
Решение акима Константиновского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 21 апреля 2026 года № 19
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69, пунктом 7 статьи 43 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления товарищества с ограниченной ответственностью "КОКШЕТАУ ЭНЕРГО", землеустроительного проекта, утвержденного приказом руководителя коммунального государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области" Магимова А.М от 21 апреля 2026 года № 138, аким Константиновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Предоставить товариществу с ограниченной ответственностью "КОКШЕТАУ ЭНЕРГО" право ограниченного целевого пользования (публичный сервитут) сроком на 49 лет на земельный участок для обслуживания КТП № 3-9 с отходящими ВЛ-0,4кВ ф.1,ф.2 в селе Константиновка улица Новая, Достык Константиновского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области, общей площадью – 0,0089 га.
Категория земель: земли населенных пунктов.
Товариществу с ограниченной ответственностью "КОКШЕТАУ ЭНЕРГО" соблюдать санитарно - экологические нормы и нормы по охране и использованию историко-культурного наследия, беспрепятственный проезд и доступ уполномоченным органам, смежным землепользователям для строительства и эксплуатации подземных и наземных коммуникаций.
Земельный участок считать делимым.
1. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Константиновского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего решения в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан Министерства юстиции Республики Казахстан" по Северо-Казахстанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк Нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего решения на интернет ресурсе аппарата акима Константиновского сельского округа после его официального опубликования.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Константиновка ауылдық округі әкімі С.Орлов

2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Константиновского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области С.Орлов