О признании утратившими силу некоторых решений Аршалынского районного маслихата
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 21 мая 2026 года № 53/3
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Аршалынского районного маслихата:
решение Аршалынского районного маслихата от 19 августа 2021 года № 13/5 "О внесении изменения в решение Аршалынского районного маслихата от 14 марта 2017 года № 13/7 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Аршалынского района"";
решение Аршалынского районного маслихата от 24 ноября 2021 года № 16/6 "О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 14 марта 2017 года № 13/7 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Аршалынского района"".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. председателя районного маслихата Г. Ахимова

Аршалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 21 мамырдағы № 53/3 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 тамыздағы № 13/5 "Аршалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 13/7 "Аршалы ауданының елді мекендерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 16/6 "Аршалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 13/7 "Аршалы ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты төрағасының м.а. Г. Ахимова