2026 жылға арналған Ақкөл ауданы бойынша арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 8 қаңтардағы № А-1/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, Премьер – Министрінің орынбасары Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтер осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ақкөл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдармалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртібі бойынша бекітілген бюджеттің аясында қызметтердің уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауАқкөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Әбдірахманов
Ақкол ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "08" қаңтардағы
№ А-1/1 қаулысына
қосымша
2026 жылға арналған Ақкөл ауданы бойынша бір қызмет алушыға көрсетілетін арнаулы әлеуметтік қызметтерге жан басына шаққандағы тарифы
Мекемелердіңтүрлері
Күніне бір қызмет алушының тарифі(теңге)
1.
Үйдеқызметкөрсету

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг по Аккольскому району на 2026 год
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 8 января 2026 года № А-1/1
В соответствии с Социальным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под№ 32987), акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Аккольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить своевременное финансирование услуг в рамках утвержденного бюджета.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аккольского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных днейпосле дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Абдрахманов
Приложение
к постановлению акимата
Аккольского района
от"____"___________2026 года
№__________________
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на одного услугополучателя по Аккольскому району на 2026 год
Типы
Тариф на одного услугополучателяв день (тенге)
1.
В условиях надомногообслуживания

3398,9
2
Жартылай стационар психоневрологиялық аурулары бар ересектер және тірек-қимыл аппараты бұзылған балалар
5523,0

3398,9
2
Полустационар взрослые с психоневрологическими заболеваниями и дети с нарушениями опорно-двигательного аппарата
5523,0